Yükleniyor...
2.4 Puan
8 Yorum

Ayanoğlu Tarz-ı Kahvaltı

FSM Bulvarı Barbaros Caddesi, No:8 Nilüfer - Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 05322633064
Yorumlar (8)
1
K.... S........
Iki kişi gittik ve ben zaten kahvaltımı yapmış olduğum icin 1 tane serpme kahvaltı söyledik. Serpme kahvaltıyla gelen ezmeden yemek için 1 tane çatal rica ettim ve getiremeyeceklerini söylediler. Ayrıca serpme kahvaltıda fiyata göre çeşit çok az.
1
Y...... Ç......
Serpme Kahvaltının çoğu peynir çeşitlerinden ve reçel çeşitlerinden oluşuyor. Yetersiz bi kahvaltıydı. Sıcak yiyecek yoktu. Menüdeki haşlanmış yumurtaları tavada yumurta ile değiştirmek istedik (her serpme kahvaltıda bu seçenek sunulur) ve tabiki dediler hesapta bir yumurta için ektra 10tl yazmışlardı fiyat farkı olarak. İnsanları kandırdıkları için bir daha asla gelmeyeceğim bir mekan oldu.
2
S..... S.....
Kahvaltı için 2 kişi gittik. Birimizin midesi rahatsız olduğu için yiyeceklerde seçici davranmak istedik. Biz istediklerimizden seçelim dedik, serpme kahvaltı verelim istemediklerinizi getirmeyiz diye bir karşılık aldık. Yani tercih etmeyeceğiniz yiyeceklerinde parası talep ediliyor. Hadi iki kişi bir serpme söyleriz yanınada istediklerimizi ekstra alırız dedik. Ancak serpme kahvaltıda, masaya açılacak servis sayısı kadar ücret isteniyor. İki kişiye tek serpme söyleyemezsiniz yani. Ortam güzel, yiyeceklerin tadıda belki iyidir ama yaklaşım hoşumuza gitmediği için ne yazık ki kalktık.
2
S..... S.....
Kahvaltı için 2 kişi gittik. Birimizin midesi rahatsız olduğu için yiyeceklerde seçici davranmak istedik.
Biz istediklerimizden seçelim dedik, serpme kahvaltı verelim istemediklerinizi getirmeyiz diye bir karşılık aldık. Yani tercih etmeyeceğiniz yiyeceklerinde parası talep ediliyor. Hadi iki kişi bir serpme söyleriz yanınada istediklerimizi ekstra alırız dedik. Ancak serpme kahvaltıda, masaya açılacak servis sayısı kadar ücret isteniyor. İki kişiye tek serpme söyleyemezsiniz yani. Ortam güzel, yiyeceklerin tadıda belki iyidir ama yaklaşım hoşumuza gitmediği için ne yazık ki kalktık.
3
B........ B........
Kahvaltısı güzeldi fakat sucuklu yumurta olsun omlet olsun her şeyi ayrıca söylemeniz lazım o zaman da fiyat abartıya dönmüş oluyor. İki kişi 90 liraya zor kalkıyor. Serpme kahvaltısının fiyat/performansı oldukça düşük oluyor
3
B...... B....
Ambians ve lezzet konusunda başarılı ama o kadar da mükemmel değil , heleki verdiğiniz paranın karşılığını hiç bir şekilde alamıyorsunuz ama yinede çevreye göre başarılı fakat pahalı 2 kişi serpme kahvaltı + 1 kavurmalı yurta + 1 mıhlama + 1 sıkma portakal suyu = 100 TL. yinede karar sizin
3
E.... A.....
Zamanında gidip denemistim. Fakat çok başarılı olduğunu düşünmüyorum. Daha iyi ve kaliteli hizmet verebilirler..Fiyat kalite dengesi gözden gecirilebilir..
4
Ü.... Ü....
Kahvalti Tarzi. - Bursa için güzel bir kahvalti salonu. Gitmesi, bulmasi çok kolay (Acibadem Hst. Karsisinda) Malzemeler lezzetli ve dogal. Hepside yöresel. Tereyagini ilginç bir otla karistirarak ayri bir kivam ve tad yakalamislar. Reçeli, bali ve peynirleri ise mis gibi. Sicak kahvaltiliklardan menemen de ayrica tavsiye edilir. Afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım