Yükleniyor...
4.6 Puan
28 Yorum

Köfteci Yusuf

Trio Meydan AVM, Sakarya Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 101, Görükle, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0224 4446162
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lüks yemek
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (28)
5
A... A...
o kadar açtım ki, deli gibi yedim. köfteci yusuf hayat kurtarır, üstelik de bedava sayılır, hani kaliteli et yedik azicik para verdik. çorba da iyiydi. lütfen çalışanlara daha fazla maaş verin, hak ediyorlar. oruçlu diye bir otelde kalmıştık, temiz ve rahattı. bursadaki ilk akşamım gayet keyifliydi, etraf kalabalıktı biraz, gençler her yerdeydi. çok teşekkürler Yusuf bey.
4
F.... T....
Burada ne zaman çorba içsem (genellikle mercimek oluyor) hep ılık geliyor ve tadı ve kıvamı pek iyi değil. Servis hızlı, köfteleri güzel
4
F.... T....
Burada ne zaman çorba içsem (genellikle mercimek oluyor) hep ılık geliyor ve tadı ve kıvamı pek iyi değil.
Servis hızlı, köfteleri güzel
2
A... Ö.......
Servisi en geç şube diyebilirim. Daha önce hiç bi Köfteci Yusuf'da bu kadar sipariş beklememiştim. Bahçe kısmında bile sigara içilmemesi gönlümü kazansalar da bi köfte 25dk beklenmez.
3
S.... Z.....
Servis hızı iyi. Çay ikramı da güzel. Ama köftesini lezzetli bulmuyorum. Küçük bir mekan olduğu için de kalabalık insanı darlıyor haberiniz olsun...
3
E... E....
Servis hızlı,lezzet iyi,fiyatlar uygun ama saati 4 liradan öğrenci çalıştırıyorlar yani sesinizi çıkartsanız köfte tavasını kafanıza atabilirler.
4
Y.... K.........
Lezzet olarak klasik köfteci Yusuf içeride ızgarada pişen etler size mangala gitmişsiniz hissi veriyor biraz fiyatların pahalı olduğunu düşünüyorum servisi hızlı ve güzel yapıyorlar
5
E.. E..
Köftesi çok lezzetli. Fiyatları da şaşırtıcı şekilde uygun. Çalışanlar kibar ve hızlı. Bursa'ya gidip de uğramayan pişman olur. Tadı damağımızda kaldı.
5
T..... A.....
Orhangazi şubesiyle tanıdığım Köfteci Yusuf pıtrak gibi şube açmaya başladı, o kadar çok yerde görüyorum ki sonunun Ramiz gibi olmasından korkuyorum. Bu şubenin açılması çok iyi oldu, ferah ve rahat oturumlu bir mekan oldu.. Yol üstü lokantası olarak çok başarılı buluyorum ve köftesini çok beğeniyorum; ama esas favorim ekmek.kadayıfı, şekeri az, şerbeti dengeli ve çok hafif, kışın kaymak yazın dondurmayla müthiş.. tavsiye ederim. Servis hızlı, fiyatlar uygun..
5
T..... A.....
Orhangazi şubesiyle tanıdığım Köfteci Yusuf pıtrak gibi şube açmaya başladı, o kadar çok yerde görüyorum ki sonunun Ramiz gibi olmasından korkuyorum. Bu şubenin açılması çok iyi oldu, ferah ve rahat oturumlu bir mekan oldu.. Yol üstü lokantası olarak çok başarılı buluyorum ve köftesini çok beğeniyorum; ama esas favorim ekmek.kadayıfı, şekeri az, şerbeti dengeli ve çok hafif, kışın kaymak yazın dondurmayla müthiş.. tavsiye ederim.
Servis hızlı, fiyatlar uygun..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım