Yükleniyor...
3.8 Puan
8 Yorum

Antepia Künefe

Ertuğrul Mahallesi, Uğur Mumcu Bulvarı, No 21, Nilüfer, Bursa
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0224 9990998
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (8)
2
S... S...
Çalışanlar gayet ilgili, güleryüzlü. Biz cennet çamuru ve künefe denedik. Künefe için ortalama bir lezzette olduğu söylenebilir. Ancak cennet çamurunu başka mekanlarla kıyaslayınca, antepia’ya göre çok çok iyi yapan yerler olduğunu söyleyebilirim.
2
M..... A....
İşletme personelinin ilgisi alakası gayet güzeldi fakat daha önce farklı yerlerde yemiş olduğum künefeler ile kıyasladığımda lezzet olarak çok kötü durumda.
4
H..... H.....
Mekan güzel, çalışanlar ilgili. Künefeler çok lezzetli. İstediğiniz çeşitte künefe söyleyebiliyorsunuz. Tüm künefecilerde olduğu gibi tatlı gelmeden meyve, çerez ve süt geliyor. Fiyatlar uygun denilebilir. Künefe sevenlerin denemesi gereken bir mekan.
4
H..... H.....
Mekan güzel, çalışanlar ilgili. Künefeler çok lezzetli. İstediğiniz çeşitte künefe söyleyebiliyorsunuz. Tüm künefecilerde olduğu gibi tatlı gelmeden meyve, çerez ve süt geliyor.
Fiyatlar uygun denilebilir.
Künefe sevenlerin denemesi gereken bir mekan.
5
İ.... Y.......
Lezzeti, servisi, ikramları kesinlikle çok güzeldi. Fiyatı lezzete göre oldukça uygundu. Tekrar gidilmeye değer bir yer. Herkese tavsiye ediyoruz
4
C.... Ç.....
Benim görüşüme göre künefe dediğimiz Hatay peynirli olandır. Ancak mekan sadece künefe üzerine açılmış olduğu için çeşitlendirmişler,bol fıstıkla özellikle. Bunun dışında siparişiniz gelmeden masaya çeşitli ikramların gelmesi hoş lakin bize gelenler pek taze değildi. Bir küçük sürahi dolusu süt geliyor ki bu en sevdiğim yanıydı. Memnun kaldım yine uğramak isterim ancak benim için fazla abartılmış bir işletme oldu.
5
C...... C......
Hasır favorim;künefeler şahane .Masaya fıstık,süt,meyvalar geliyor. Sipariş verirken bir kişi eksik verin ;örneğin 4 kişiyseniz 3 kişilik yaptırın.
4
C...... C......
Hasır favorim;künefeler şahane .Masaya fıstık,süt,meyvalar geliyor.
Sipariş verirken bir kişi eksik verin ;örneğin 4 kişiyseniz 3 kişilik yaptırın.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım