Yükleniyor...
3.0 Puan
4 Yorum

FSN Park Bulvar

Cumhuriyet Mahallesi, Kahraman Sokak, No 14, Nilüfer Bursa, Nilüfer, Bursa
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0224 4530903
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (4)
1
B.... Ö....
Bir akşam arkadaşlarımla ve çoluk çocuk  gitme gafletinde bulunduk.Personelin hemen hepsi özellikle şef veya sahibi (tam olarak bilmiyorum )  asık suratlı  ve müşteri karşılama,hizmet konusunda deneyimsiz.Adeta sürekli sipariş vermeniz için masanızın başında bekleyip birde sohbetinizin arasına girip sıklıkla soruyorlar.Bütün akşamımız sipariş verebilmek için personelle diyalogla geçti.İşletmenin her yerinde oyun alanını kullanmak için bilmem ne kadarlık hizmet almamız gerekiyormuş vb gibi  bir sürü hoş olmayan uyarı yazıları  var. Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum.
1
B.... Ö....
Bir akşam arkadaşlarımla ve çoluk çocuk  gitme gafletinde bulunduk.Personelin hemen hepsi özellikle şef veya sahibi (tam olarak bilmiyorum )  asık suratlı  ve müşteri karşılama,hizmet konusunda deneyimsiz.Adeta sürekli sipariş vermeniz için masanızın başında bekleyip birde sohbetinizin arasına girip sıklıkla soruyorlar.Bütün akşamımız sipariş verebilmek için personelle diyalogla geçti.İşletmenin her yerinde oyun alanını kullanmak için bilmem ne kadarlık hizmet almamız gerekiyormuş vb gibi  bir sürü hoş olmayan uyarı yazıları  var.
Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum.
5
O.......... O..........
Yazlık-kışlık her mevsim ziyaret edilebilir, anlayışlı ve güleryüzlü personel ile cidden güzel vakit geçirilebilir. Çocuklar için kapalı/açık oyun alanları ile çocuklu aileler için ideal
5
I..... O...
Kesinlikle "Bulvarın Parkı, Keyifin Adresi" tanımlamasını hak eden bir yer. Bulvarın karmaşasından uzak yeşillikler içinde tadına doyamacağınız lezzetleriyle, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla Bursalıları bekliyor. Ailecek gidilebilecek en güzel yer diyebilirim. Çocuklarınız oyun oynarken, keyif kahvenizi yudumlayabilir; pideli köfteden hamburgere, çorbadan salataya, kebap çeşitlerinden makarnaya, tatlıdan tuzluya dilediğiniz her şeyi uygun fiyata ve iyi kalite ürünlerle bulabileceğiniz mükemmel bir yer. Kesinlikle gidilmeli. Pideli köftesini şiddetle tavsiye ediyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım