Yükleniyor...
4.2 Puan
6 Yorum

Trilyali Otel

Iskele Cad. Yali Sok. No:20 Zeytinbagi Mudanya / BURSA
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 140.00 TL
Telefon 0224 5632223
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Alkol bulunur.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
1
S... V...
Hayatımda bukadar parayla aklını bozmuş bir işletme görmedim.Kahvaltıda istediğimiz menemene ücret kesip ödedikten sonra yüz kere ödediğimizi soran bir personelleri var.Rezalet
4
C........ C........
Otelin mimarisi kadar mutfağı da çok başarılı.Mezeleri çeşitli yöresel tam kıvamında kalamar ise çok taze.Ben çok beğendiğimi söyleyebilirim
5
S..... A.....
yunan mimarisini animsatip ama karma bir gorunumu olan mukemmel bir yer özellikle yogunluktan sikilanlara tavsiye ediyorum. her sey mekandaki her kare insana ayricalikli oldugunu hissettiriyor.kendini özel hissetmek isteyenlere duyrulur.
5
F.... G.......
Günesin Imrali Adasi üzerinden batisini, baligin tadini, dalgalarin sesiyle Deniz'in kiyisinda oturmanin hazzini, gecesinde karsida gerdanlik gibi uzanan kiyilari izlemek için harika bir mekan. Günesin batisindan bahsetmis miydim?
5
S.... B.........
Mudanya'nin güzel beldesi Tirilye bir diger adiyla Zeytinbagi haftasonu gezileri için çok güzel bir adres. Mudanya'dan sonra zeytin agaçlarinin içinden denize dogru güzel bir manzara esliginde variyorsunuz Tirilye'ye. Tirilye zeytin ve zeytinyagiyla ünlü. Burada bu küçük dükkanlardan alisveris yapmayi ihmal etmeyin. Tirilye'nin en güzel oteli de süphesiz sahildeki Trilyali Oteli. Restore edilmis bir yali. Her odasi ayri bir zevkle dizayn edilmis. Biz köse odalardan birinde kaldik. Manzara çok güzel. Otelin dekorasyonunda çok güzel ayrintilar var. Balik lokantasinda yemeginizi yedikten sonra sarabinizi veya kahvenizi söminenin karsisinda yudumlamalisiniz. -----07 May, 2013----- Mudanya'nin güzel beldesi Tirilye bir diger adiyla Zeytinbagi haftasonu gezileri için çok güzel bir adres. Mudanya'dan sonra zeytin agaçlarinin içinden denize dogru güzel bir manzara esliginde variyorsunuz Tirilye'ye. Tirilye zeytin ve zeytinyagiyla ünlü. Burada bu küçük dükkanlardan alisveris yapmayi ihmal etmeyin. Tirilye'nin en güzel oteli de süphesiz sahildeki Trilyali Oteli. Restore edilmis bir kösk. Her odasi ayri dizayn edilmis. Biz köse odalardan birinde kaldik. Manzara çok güzel. Otelin dekorasyonunda çok güzel ayrintilar var. Balik lokantasinda yemeginizi yedikten sonra sarabinizi veya kahvenizi söminenin karsisinda yudumlamalisiniz.
5
S.... B.........
Mudanya'nin güzel beldesi Tirilye bir diger adiyla Zeytinbagi haftasonu gezileri için çok güzel bir adres. Mudanya'dan sonra zeytin agaçlarinin içinden denize dogru güzel bir manzara esliginde variyorsunuz Tirilye'ye. Tirilye zeytin ve zeytinyagiyla ünlü. Burada bu küçük dükkanlardan alisveris yapmayi ihmal etmeyin. Tirilye'nin en güzel oteli de süphesiz sahildeki Trilyali Oteli. Restore edilmis bir yali. Her odasi ayri bir zevkle dizayn edilmis. Biz köse odalardan birinde kaldik. Manzara çok güzel. Otelin dekorasyonunda çok güzel ayrintilar var. Balik lokantasinda yemeginizi yedikten sonra sarabinizi veya kahvenizi söminenin karsisinda yudumlamalisiniz.


-----07 May, 2013-----

Mudanya'nin güzel beldesi Tirilye bir diger adiyla Zeytinbagi haftasonu gezileri için çok güzel bir adres. Mudanya'dan sonra zeytin agaçlarinin içinden denize dogru güzel bir manzara esliginde variyorsunuz Tirilye'ye. Tirilye zeytin ve zeytinyagiyla ünlü. Burada bu küçük dükkanlardan alisveris yapmayi ihmal etmeyin. Tirilye'nin en güzel oteli de süphesiz sahildeki Trilyali Oteli. Restore edilmis bir kösk. Her odasi ayri dizayn edilmis. Biz köse odalardan birinde kaldik. Manzara çok güzel. Otelin dekorasyonunda çok güzel ayrintilar var. Balik lokantasinda yemeginizi yedikten sonra sarabinizi veya kahvenizi söminenin karsisinda yudumlamalisiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım