Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Mahur Restaurant

Talatbey Mah., Iskele Cad., Çesme Sok., No:1, Zeytinbagi/Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 5632667
Yorumlar (3)
2
N....... N.......
Trilye sahilde sükunet istediğim bir günde, diğer mekanlara göre daha sakin gözüküyor diye tercih ettik. Balıkları taze ve güzeldi, kalamarını da beğendim ama kalamar sosu başarılı değildi. Salatasına ise berbattı diyebilirim. 35'lik yeni rakı, 2 porsiyon balık (cupra ve levrek), 1 porsiyon kalamar, 1 porsiyon salata ve meyve tabağı için 260 lira hesap geldi.
4
L.... L....
İki yıldır her Tirilye'ye uğradığımızda geldimiz mekan. Balığı gerçekten çok lezzetli. Pişirmesi falan tam kararında. Garsonlar da çok ilgili. Sadece sunumu biraz eksik. Daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum.

Ayrıca bugün birkaç garson işe gelmediği için bazı aksaklıklar olmuş. Başka bir müşteriye yanlış balık vermişler zannımca. O yüzden tüm müşterilere helva ikram ettiler.

Ünlenmesi gereken bir mekan.
5
L.... L....
İki yıldır her Tirilye'ye uğradığımızda geldimiz mekan. Balığı gerçekten çok lezzetli. Pişirmesi falan tam kararında. Garsonlar da çok ilgili. Sadece sunumu biraz eksik. Daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca bugün birkaç garson işe gelmediği için bazı aksaklıklar olmuş. Başka bir müşteriye yanlış balık vermişler zannımca. O yüzden tüm müşterilere helva ikram ettiler. Ünlenmesi gereken bir mekan.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım