Yükleniyor...
3.1 Puan
7 Yorum

Çamlı Kahve

Halil Bey Mahallesi, Bursa
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (7)
3
B.... B....
Manzarası harika ancak garsonlar çoğunlukla bir kaç kez hatırlattıktan sonra siparişinizi getiriyorlar.Bi dondurma için yarım saat bekledim.Daha iyi olabilirdi.
3
E... Ç......
Sadece manzarası için gidilebilir. Kahvaltı menüsü öyle çok ahım şahım değil maalesef. Bir şekilde doyuyorsunuz ama o manzara ve o mekana o kahvaltı olmamış.
1
A...... A......
Oldukça güzel olan bir yer nasıl bu kadar kötü işletilir anlayamıyorum.Kalkan bir grubun yerine oturduk,yaklaşık 25 dk beklememize rağmen masayı toplamak için tek bir hamle dahi yapılmadı.Deneyemeden kalkmak zorunda kaldık.
4
E.. E..
İnanilmaz bir manzarasi var. Erken gidip, deniz manzarali masalarda oturabilirsiniz. Kahvalti kisi basi 25 tl. Receller cok lezzetli, kaymakta cok guzeldi. Sucuk standart ve ekstra. Hos bir mekan.
3
O... O...
Manzara süper..yaz aylarında çok kalabalık kafa dinlemeye fırsatınız olmayabilir..Sonbahar ve ilkbaharda sakin oluyor.. Denize karşı ruhunuzu dinlendirenirsiniz
3
O... O...
Manzara süper..yaz aylarında çok kalabalık kafa dinlemeye fırsatınız olmayabilir..Sonbahar ve ilkbaharda sakin oluyor..

Denize karşı ruhunuzu dinlendirenirsiniz
5
S..... G.......
Ortam ve manzarasi süper - Açik mekanda deniz manzarasi ayaklarinizin altinda ve bira - patates. Ayrica önceden elde açilmis gözlemeleri de güzel. Uzun uzun oturup hos ve huzurlu vakit geçirebileceginiz bir mekan.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım