Yükleniyor...
3.3 Puan
4 Yorum

Mudanya Sosyal Tesisleri

Mudanya İskele , Kumkaya - Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Neler var?
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
3
A.. K...
Mudanya iskelesine yakın bir konumda.Mekan Bursa Büyükşehir belediyesi tarafından işletiliyor.İstanbul'daki ibb nin işlettiği sosyal tesislere benziyor.Fiyatlar uygun.Ancak servis ve hizmet kalitesi biraz geliştirilebilir.
5
Ö.... Y....
Feribot beklerken huzur ile oturup çay kahve içebilir, aperitif 1şeyler atıştırabilir ya da yemek yiyebilirsiniz. Belediyeye ait oluşu da diğer mekanlara göre bence daha temiz olmasını garantiliyor.
3
E.... A.....
Hafta sonları aileniz ile gidebileceğiniz.Fiyat kalite dengesi makul ve müşteri odakli hizmet konusunda uygun fakat geliştirilebilir olduğunu düşündüğüm,Bursa belediyesi tarafından işletmeciliği yapılan güzel mekanlardan biri.Sahil balıkçılarına gidip aynı fiyatları onlara ödemek yerine (hijyen konusunda kesinlikle kotüler) burayı denemenizde fayda var :)
2
H.... K...
Serpme kahvaltı 36 tl. 2 kişi için yetetsiz bulduk. Sıcak omlet bile yok. Serpme kahvaltıys dahil edilen patates kızartması uyardıktan sonra geldi, ama güzeldi. Beklentiniz çok yüksek değilse gidebilirsiniz sonuçta doyurucu (;
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım