Yükleniyor...
4.3 Puan
11 Yorum

Saki Rum Meyhanesi

Eski Mudanya yolu - Bademli Köyü girisi BURSA
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0224 5490289
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
1
A.... A.........
yılbaşı gecesi belirledikleri fix menüde eksikler vardı. başlangıçlar, ara sıcak ve gece sonu için belirlenen hiçbir şey gelmedi. Hatta gecenin sonunda kahve istememize rağmen bittiği söylendi ki çok çok çok saçma... sahne alan kişiden istek şarkımızın söylenmesi için ancak şampanya ile iletmemiz istenmesine, şampanya ücretinden daha fazlasını vermemize rağmen istek şarkımız çalınmadı bile... gece spnunda bir türk kahvesini tam dört kez hatırlatmamıza rağmen en sonunda garsonun laubali, çirkin ve terbiyesiz şekilde cevabı ile karşılaştık. istanbul dan giderek mekanı tercih ettik ancak oldukça saygısız garsonları mevcut ve yılbaşı gecesini tamamen fırsatçılığa çevirdikleri menünün eksikliğinden belli. bir daha adım atmayacağım ve tavsiye etmeyeceğim bir mekan..!
1
A.... A.........
yılbaşı gecesi belirledikleri fix menüde eksikler vardı. başlangıçlar, ara sıcak ve gece sonu için belirlenen hiçbir şey gelmedi. Hatta gecenin sonunda kahve istememize rağmen bittiği söylendi ki çok çok çok saçma...
sahne alan kişiden istek şarkımızın söylenmesi için ancak şampanya ile iletmemiz istenmesine, şampanya ücretinden daha fazlasını vermemize rağmen istek şarkımız çalınmadı bile...
gece spnunda bir türk kahvesini tam dört kez hatırlatmamıza rağmen en sonunda garsonun laubali, çirkin ve terbiyesiz şekilde cevabı ile karşılaştık.
istanbul dan giderek mekanı tercih ettik ancak oldukça saygısız garsonları mevcut ve yılbaşı gecesini tamamen fırsatçılığa çevirdikleri menünün eksikliğinden belli.
bir daha adım atmayacağım ve tavsiye etmeyeceğim bir mekan..!
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım