Yükleniyor...
4.2 Puan
10 Yorum

Şekerev Restoran

İskele Caddesi, Yalı Sokak, No: 9, Zeytinbağı (Trilye), Mudanya, Bursa
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0224 5632006
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (10)
5
T.... Y...
Yemekler ve mezelerin güzelliğinin yanında işletme sahibinin müşterilere yaklaşımı da harika. Ellerinize sağlık
5
E.... Y......
Servis ve hijyen açısından harika. Sahipleri de garsonlarda çok iyi ilgililer. Konum güzel. Meze deneme fırsatım olmadı. Tekrar gelip kendi denizlerinden gelen ürünleri de denemek istiyorum. Güzel bir balıkçı restaurantı.
4
Y.... O....
Mekanda hizmet gayet güzel. Açıkçası bir mekan olarak yeterli durmuyor, biraz sıkıcı. Ama Hakkı abi, müthiş ilgileniyor herkesle. Yaşına rağmen oturmuyor hiç. Her türlü yönlendirmeyle bize güzel bir sofra hazırladı. İki kişi yemek, meze, rakı ile 150-250 liraya mekandan çıkabiliyorsunuz.
4
Y.... O....
Mekanda hizmet gayet güzel. Açıkçası bir mekan olarak yeterli durmuyor, biraz sıkıcı. Ama Hakkı abi, müthiş ilgileniyor herkesle. Yaşına rağmen oturmuyor hiç. Her türlü yönlendirmeyle bize güzel bir sofra hazırladı. İki kişi yemek, meze, rakı ile
150-250 liraya mekandan çıkabiliyorsunuz.
4
E... @..................
Güzelim Trilye'de akşam yemeğimizi ŞekerEv'de yedik. Sıra sıra dizilmiş restorantlardan iyi ki de burayı seçmişiz. Gerek bizimle ilgilenen servis personeli gerekse sahibinin sıcak sohbeti ile mutlu olduk. Kendimizi evimizde hissettik. Çok aç olmadığımızdan ve İstanbul'a yola çıkacağımızdan çok çeşide giremedik. Fiyatlar İstanbul'a göre uygun, mekanı tavsiye ederim..
1
E... K.....
Cok pahalı bir yer deniz levregine 44 tl dedi gelen hesabı gorunce sok oldum, mekan kucuk bir yer musterilerle iç içe oturuyosun ...........
4
E.... A.....
Trilyenin meydanında Bir aile işletmesi olan mekan sizi samimi ortamı sayesinde yormuyor.Mezeleri ve ızgaraları gayet tatminkar.Fiyat kalite dengesi uygun.Müşteri odaklı hizmet iyi.
5
T..... K.....
Sanirim Trilye'ye gidesim geldi çünkü 'Sekerev' aklima düstü. Geçen yaz siklikla gittigim, her gittigim de daha da sevdigim bir mekan oldu burasi. Hossohbet isletmecisi, leziz mezeleri, manzarasi beni benden aliyor :) Civarda birçok restoran olmasina ragmen ve her seferinde 'Tamam bu sefer burayi deneyelim' dememe ragmen, Trilye'ye adim attigim anda yan çizmeye ve 'Yaaaa bu seferde Sekerev'e gidelim mi?' diye vizildanmaya basliyorum:) Tez vakitte ziyarete gitsem iyi olacak. -----30 Apr, 2013----- Trilye'deki en sevimli, en samimi mekanlardan biri Sekerev Restoran. Isletmecisi çok ilgili, esi harika takilar satiyor. Mezeleri güzel, manzarasi sahane, ilgi alaka 10 numara :) Sehrin gürültüsünden kaçip, siginacak bir liman ararsaniz Trilye'ye çevirin direksiyonu ve Sekerev'de soluklanin.
5
T..... K.....
Sanirim Trilye'ye gidesim geldi çünkü 'Sekerev' aklima düstü. Geçen yaz siklikla gittigim, her gittigim de daha da sevdigim bir mekan oldu burasi. Hossohbet isletmecisi, leziz mezeleri, manzarasi beni benden aliyor :) Civarda birçok restoran olmasina ragmen ve her seferinde 'Tamam bu sefer burayi deneyelim' dememe ragmen, Trilye'ye adim attigim anda yan çizmeye ve 'Yaaaa bu seferde Sekerev'e gidelim mi?' diye vizildanmaya basliyorum:) Tez vakitte ziyarete gitsem iyi olacak.


-----30 Apr, 2013-----

Trilye'deki en sevimli, en samimi mekanlardan biri Sekerev Restoran. Isletmecisi çok ilgili, esi harika takilar satiyor. Mezeleri güzel, manzarasi sahane, ilgi alaka 10 numara :) Sehrin gürültüsünden kaçip, siginacak bir liman ararsaniz Trilye'ye çevirin direksiyonu ve Sekerev'de soluklanin.
5
E.... Y......
Servis ve hijyen açısından harika. Sahipleri de garsonlarda çok iyi ilgililer. Konum güzel. Meze deneme fırsatım olmadı. Tekrar gelip kendi denizlerinden gelen ürünleri de denemek istiyorum. Güzel bir balıkçı restaurantı.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım