3.5 puan - 58 yorum

Tavacı Refik

Karacabey Soğan Hali, Karacabey, Bursa
  • Kişi başı ortalama 250 TL tutuyor.
  • Nakit ödeme yapabilirsiniz.
  • Kapalı alan var.
  • Akşam yemeği için tercih edilebilir.
  • Alkol bulunmuyor.
  • Lunch menü var.
  • Türk mutfağından çeşitler sunuyor.
Notavailableforthisplace

Tavacı Refik İncelemesi

Arkadaşlar, size bugün Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunan Tavacı Refik adlıı restoranı anlatmak istiyorum. Bu restoran gerçekten Türk mutfağının en lezzetli yemeklerinii sunuyor. Ben buraya geçen hafta gittim ve gerçekkten çok memnun kaldım.

Tavacı Refik, Karacabey Soğan Hali'nde bulunuyor. İçeri girdiğinizde siizi sıcak bir atmosfer karşılıyor. Restoranın dekorasyonu gerçekten çok güzel ve Türk kkültürünü yansıtıyor. Masaların üzerindeki örtüler, duvarlardaki resimler ve hatta garsonların kıyafetleeri bile Türk motifleriyle süslenmiş.

Menüdeki yemekk çeşitliliği de oldukça geniş. Türk muutfağının en sevilen yemeklerini burada bulabilirsiniz. Ben özellikle kebapları ve et yemeklerini dennedim ve hepsi harikaydı. Etler o kadar lezzetli ve yumuşaktı ki, gerçekten dilinize layık bir deneyim yaşadım.

Burada yemek yemek biraz pahalı olabilir, ortalama bir hesap 250 TL civarında çıkıyor. Ancak, verdiğiniz paranın kaarşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Kaliteli malzemeler kullanıldığı için yemeklerin lezzeti gerçekkten farklı bir seviyede.

Restoranın çalışma ssaatleri 11:00 ile 02:00 arasında. Yani, gece geç saatllere kadar açık olduğu için istediğiniz zaman buraya gelebilirsiniz. Ancak, rezervasyon yaptırmayı unutmayın çünkü bu resstoran oldukça popüler ve dolu olabiliyor.

Maalesef, telefon numarasını size veremiyoorum çünkü elimde bulunmuyor. Ancak, internet üüzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Tavacı Refik reestoranı gerçekten Türk mutfağının en iyi örneklerini sunan bir mekan. Lezzetli yemekleri, güüzel atmosferi ve kaliteli hizmetiyle beni etkiledi. Eğer Bursa'ya yolunuz düşerse, mutlaka bu resttorana uğramanızı tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız!

Tavacı Refik Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 11:00 23:00
Salı 11:00 23:00
Çarşamba 11:00 23:00
Perşembe 11:00 23:00
Cuma 11:00 23:00
Cumartesi 11:00 23:00
Pazar 11:00 23:00

Tavacı Refik Yorumları (58)

Daha fazla göster
Piasoft® | Web Tasarım