Yükleniyor...
2.6 Puan
10 Yorum

Türk Kahvesi

Zümrütova, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Çikolata, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon -
Yorumlar (10)
3
M..... B.....
The staff barely understands English. They have 2 seating areas : Indoors and outdoors. The outdoor was pretty hot. The menu is mostly continental. I ordered fettucini and chicken with mushroom sauce. Both the dishes were very basic and bland. I tried the Tiramisu which I felt was pretty good. My bill came out to be 60 TL which I felt was expensive compared to the other restaurants and the quality of the food. The service is good and staff is helpful.
3
R... B.....
The staff barely understands English.
They have 2 seating areas : Indoors and outdoors. The outdoor was pretty hot. The menu is mostly continental. I ordered fettucini and chicken with mushroom sauce. Both the dishes were very basic and bland. I tried the Tiramisu which I felt was pretty good. My bill came out to be 60 TL which I felt was expensive compared to the other restaurants and the quality of the food. The service is good and staff is helpful.
1
P..... V...
Я был очень разочарован, чтобы начать! Это случилось 5 раз в голову и 3 раза было полным провалом моего присутствия! Сотрудники меня не понимают! В разделе языка есть огромное препятствие! Внимание !!! Если вы не турок, я обманул вас в этом кафе, сделал два раза, я заказывал дважды, я заказал вино 15 лир, 2 стакана вина и водопровод, общая сумма 50 фунтов, и я получил 90 лирских счетов! Я был потрясен, я просто не понимаю, мне приходилось платить вдвое больше в одно и то же время! Безобразие! Я не рекомендую это учреждение категорически! Официанты обманывают и менеджеры, которые не понимают английский на уровне начальной школы! это ужасно! Благодарим вас за интерес!
1
P..... V...
Я был очень разочарован, чтобы начать!Это случилось 5 раз в голову и 3 раза было полным провалом моего присутствия!

Сотрудники меня не понимают!

В разделе языка есть огромное препятствие!

Внимание !!!

Если вы не турок, я обманул вас в этом кафе, сделал два раза, я заказывал дважды, я заказал вино 15 лир, 2 стакана вина и водопровод, общая сумма 50 фунтов, и я получил 90 лирских счетов!

Я был потрясен, я просто не понимаю, мне приходилось платить вдвое больше в одно и то же время!

Безобразие!

Я не рекомендую это учреждение категорически!

Официанты обманывают и менеджеры, которые не понимают английский на уровне начальной школы!

это ужасно!

Благодарим вас за интерес!
1
G.... B........
Türk kahvesi su ile birlikte geliyor ama suyun paralı olduğunu söylemiyorlar. +2 yada 3 TL su için ekleyin. Türk kahvesinin tadı güzeldi. Ama bu durumu soylemedikleri için ücret fazla geldi. Dikkat edin.
3
E..... A....
Iki gundur buraya kahve icmeye geliyorum.Adindan dir ki turk kahve iciyoruz.Yaninda lokuma benzer lokum olmayan bir tatli geliyor nispe kader agzima atip yiyorum ancak boyle bir sansi daha yakalayamadim.Masamda duran lokumu hic soru sormadan alan garsonlari bugunde kahvemin yanini bos birakti.Masam artik cok temiz...
3
E... Z.....
Servis yoğunluktan dolayı yavaş, fiyat sıkalası bulunduğu ortama göre uygun. Garsonlara seslenmeden ne masana ne de suratına bakıyorlar. Bazısı çok ilgili bazısı hiç umrunda bile değil. Yemekleri lezzetli ve güzel, özellikle nargileleri muhteşem. Buzlu marpuçlarıda mevcut.
4
A.... Ş.......
Yazları açık alanı çok güzel, her ne kadar manzara olmasa da. Çok popüler, akşamları kalabalık oluyor, yer bulmak biraz sıkıntı. Yemek çeşitleri fazla olmasa da yeterli, içecekler başarılı. Trileçeleri de gayet güzel. Okey oynamak da mümkün, sadece fiyatlar biraz daha makul olabilir.
3
N.. K.......
Mekan güzel fakat söylediğim kahve bitmeden garson sormadan aldı götürdü. Su istedim şişe ve bardak getirdiler daha içemeden garson bardağı da alıp götürdü. Kasadaki bayan da çok suratsızdı. Onun dışında servis hızlıydı.
4
G........ G........
Larada guzel bi mekan Aksam takilmak icin cok uygun. Dun gece oradaydim Hizmet gayet iyiydi ve mekan full cekiyordu Cok kalabalik olmasina ragmem mekan oldukca buyuk oldugundan bir rahatsizlik hissetmiyorsunuz Gece 2ye kadar dolup tasan mekan 2den sonra bosalmaya basladi. Okay ve nargile de sunulan hizmetler arasinda
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım