Yükleniyor...
4.9 Puan
7 Yorum

Çesme Kumrucusu

Zerdalilik Mahallesi, Balikçioglu Caddesi, 9-27, 07500 Muratpasa - Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 05356605544
Yorumlar (7)
5
T........ T........
zafer gazozu ve izmir benim favorim malzeme kalitesi lezzet bir numara yillardir her yerde izmir yedim ama bu kadar guzelini yemedim diger restorantlardaki izmiri yedigimde 2 gun midem agriyor ama burasi icin soz konusu degil
4
T... Ö....
Kumru da yengen gibi "kimin aklına geldiyse onun aklını öpeyim" bir yiyecek benim için. O şarküteri kombinasyonu, o ızgara cızırtısı, o peynirin burdan Fizan'a yol olan esnemesi :)))) Muhittin Usta Çeşme Kumrucusu lezzet olarak bence rakiplerinden daha iyi durumda. Ama diğerleri kadar isim yapmamış. 5 senedir istisnasız her gün 24 saat açık. Bugüne kadar kapısını hiç kapatmamış. Canınız kumru, yengen, tost, sosisli çekerse hiç düşünmeden koşarak gelin, üzülmezsiniz.
5
D.... G....
Son 1 ayda 5.kez ziyaret ediyorum her yaptıkları güzel her yaptıkları özel personeli sevimli WC'ler tertemiz aile işletmesi olduğu çok belli..bir şube de konuaaltına açsanız şahane olur ????????????
5
D.... G....
Son 1 ayda 5.kez ziyaret ediyorum her yaptıkları güzel her yaptıkları özel personeli sevimli WC'ler tertemiz aile işletmesi olduğu çok belli..bir şube de konuaaltına açsanız şahane olur
5
E.... K
Kesinlikle eritme usülü olan kumrudan yemelisiniz karışık turşu ile servis edilme fikri çok iyi tebrikler. Tekrar gideceğim en kısa zamanda.
5
I.. E.
Çeşme kumrusunu super yapmışlar. Malzeme ekmek sunum servis mükemmel. Turşuyu çok sevdiğimizden bol istedik, bol bol getirdiler. Herhalde bir kavanoz yedik :) Bir daha gelir miyim? Kesinlikle evet.
5
I.. E.
Çeşme kumrusunu super yapmışlar. Malzeme ekmek sunum servis mükemmel. Turşuyu çok sevdiğimizden bol istedik, bol bol getirdiler. Herhalde bir kavanoz yedik :)
Bir daha gelir miyim? Kesinlikle evet.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım