Yükleniyor...
4.2 Puan
5 Yorum

McDonald's

Tuzcular Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 38, Muratpaşa, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 4446262
Yorumlar (5)
4
Y.... Ö....
araca paket serviste dikkatli olun. hiçbir zaman tuz koymuyorlar. illaki tuzu istemeniz gerekiyor. tuz istemeyi unutursaniz, patetes kizartmasini tuzlu sevenler için lezzetsiz oluyor.
4
H.. H..
bildiginiz mc donalds iste.calisan personelin basindan sefi eksik ediyorlar bazen ve serviste sikinti oluyor patates kizartmalarini kurutuyorlar birbirleri arasinda laubalilik oluyor.
5
Z.... K.....
:) Çocukluk hasreti - Çocukken pek sosyal bir hayatim oldugu söylenemez; ama annemin ben ve diger iki kardesimi her dönem sonu karne hediyesi bahanesiyle ( -ki karnelerimizin hediyelik oldugu söylenemez ) götürdügü bir mekandi. Baska insanlarin hangi açilardan baktigini bilmem ama orasi benim için her dönem hasretini çektigim oyuncak dükkanim :) Defalarca gitmeme ragmen hala yedigim hamburgerin tadini bilmem! Çünkü beni oraya çeken sadece menülerin yaninda verilen küçük oyuncaklar. Hep biriktirmeyi hayal ettigim ama hiç biriktiremedigim :)
4
C.. E.....
Gençlerin gözde mekani - Özellikle bulundugu çevreden dolayi genellikle gençlere hitap eden bir kurum olmasina ragmen bir çok insanin çocuklugundan beri vazgeçilmezi olmustur.
4
E.... Y.....
Söze gerek var mi? - Herkes tarafindan bilinen bir mekan netice de söze gerek var mi bilmiyorum srvisiyle personeliyle hizmetiyle her yasa hitap eden bir yer, ürünlerin kalitesine ise diyecek söz bulamiyorum ben en çok hamburgerini begeniyorum çocuklar için hazirladiklari menü ve oyuncaklar da oldukça keyifli, hiz konusunda biraz zayif olsun ben yine oraya gitmekten vazgeçmem...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım