Yükleniyor...
4.3 Puan
4 Yorum

Uzaklar

Lara Caddesi, 9010 Şirinyalı, Muratpaşa, Antalya, Muratpasa, Antalya
Kategoriler Publar
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Yorumlar (4)
2
S..... S.....
Haftanın her günü canlı müzik yaparak Antalya’nın birincisi baş tacı bence...Amaaaaaaa!!! İçerde içirdikleri sigara sayesinde ve asla mekanı havalandırmamalarından ötürü bir saatten sonra oksijensizlikten ölmek üzere olduğumuz mekandır. Dışarıya çıktığımızda nefes darlığı çekmeniz de cabası. Müzik kalitesi çok iyi,çıkan her grup efsane.Fiyat olarak azıcık yüksek diğer yerlere göre ama verdiğin paranın hakkını veriyorlar.
5
R...... R......
Uzun zamandır kaliteyi bozmamış İngiliz pub bar havasını korumuş fakat bilmeyen arkadaşlarınıza mekanın ismini verdiğinizde ''hehe uzakta nerde '' tepkisiyle karşılaştığınız süper kaliteli mekandır. Zira north shield bile yanında tutunamadı ve kapadı diye duyduk.
5
H....... Ç.......
Canlı muzik ve elit bi ortam istiyorsanız biçilmiş kaftandır ortam loş ve yeşil bi teması var gruplar ağırlıkla 90lar çalar ve bi bira daha içilir. Masalardaki patlamış mısır ikramıydı orası tam aklımda değil .
5
B..... B.....
Bence açık ara canlı müzik olan antalyanın en kaliteli mekanı.Fakat çok kalabalık oluyor,erken gidip bahçe tarafında lezzetli yemeklerini yerken bar kısmında da yer ayırtırsanız çok eğlenceli bir gece geçireceğiniz garanti.Alkol fiyatları böyle biryer için normal standartta.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım