Yükleniyor...
2.0 Puan
6 Yorum

Mezem Ocakbaşı

Sirinyali Mahellesi, İsmet Göksen Caddesi, 90-108, 07100, Muratpasa - Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0242 3169159
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
4
M... G.........
Antalya maceramıza yine bir dost tavsiyesiyle kendimizi Mezem Ocakbaşı'nda bulduk.

Mekan pazar günü olmasına rağmen gayet kalabalıktı. Ortamda sigara içilebiliyor fakat güzel bir havalandırma sistemi mevcut. Normalde sigara içmeyen biri olarak bu tarz mekanlara girince hemen bu kokuyu alabilen biri olarak burada herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Mekanın yemekleri ve mezeler çok çok iyiydi. Özelikle pastırmalı humus, beyin & dil çok başarılıydı. Masaya üstü yağlı tırnak pide gelince ip koptu diyebilirim :) Ben hayatımda böyle bir sunum görmedim ve lezzeti çok çok iyiydi. Ana yemek olarak ise ortaya ciğer ve çöp şiş söyledik. Çöp şiş inanılmazdı fakat ciğeri o kadar beğenmedik. 

Tatlı olarak künefe ve kabak tatlısı vardı. Künefe güzeldi ama biraz yanmıştı.. 4 kişi 1 50lik rakı 3 bira ve fotoğraflarını gördüğünüz yemeklere 350 tl civari hesap ödedik.

Öneriyoruz..
4
M... G.........
Antalya maceramıza yine bir dost tavsiyesiyle kendimizi Mezem Ocakbaşı'nda bulduk. Mekan pazar günü olmasına rağmen gayet kalabalıktı. Ortamda sigara içilebiliyor fakat güzel bir havalandırma sistemi mevcut. Normalde sigara içmeyen biri olarak bu tarz mekanlara girince hemen bu kokuyu alabilen biri olarak burada herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Mekanın yemekleri ve mezeler çok çok iyiydi. Özelikle pastırmalı humus, beyin & dil çok başarılıydı. Masaya üstü yağlı tırnak pide gelince ip koptu diyebilirim :) Ben hayatımda böyle bir sunum görmedim ve lezzeti çok çok iyiydi. Ana yemek olarak ise ortaya ciğer ve çöp şiş söyledik. Çöp şiş inanılmazdı fakat ciğeri o kadar beğenmedik.  Tatlı olarak künefe ve kabak tatlısı vardı. Künefe güzeldi ama biraz yanmıştı.. 4 kişi 1 50lik rakı 3 bira ve fotoğraflarını gördüğünüz yemeklere 350 tl civari hesap ödedik. Öneriyoruz..
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!