Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Khoffner

Şirinyalı Mahallesi, Lara Caddesi, No 96/1-2, Muratpaşa, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Yorumlar (3)
5
H....... Ç.......
Açıldığı günden beri giderim,bana göre en iyi birası siyah biraları hand made bira içmek güzel bi duygu 70 lik içerseniz daha ekonomiktir .
4
M... G.........
Antalya'daki son durağımız Khoffner oluyor. Arkadaşımın yoğun ısrar sonucunda gittiğimiz bir mekandı. Mekanın özelliği kendi birasını kendisinin yapıyor oluşu.. Mekanda dışarda oturduğumda havanında güzel oluşundan dolayı çok keyif aldım.Menüler geldi, eyvah!! menü tasarımı evlere şenlik. Bir fotoğrafçı olarak en çok dikkat ettiğim konu menü tasarımıdır. Mekan menü tasarımından 10 üstünden 1 anca alır.  Neyse menüye takılmadan sırasıyla Sarı - Kırmızı ve Siyah biraları denedik. Biralar yağ gibi akıp gitti. İçimi ve kafası çok güzel bir bira.. Keşke daha çok vaktimiz olsaydı da kafaları biraz daha kırabilseydik. Yemek olarak bira tabağı hamburger ve mini hamburger tabağı söyledik. Bira tabağı beni tatmin etmedi açıkcası. Fakat hamburgeri güzeldi. Kesinlikle birasının tadına bakılmalı..
4
M... G.........
Antalya'daki son durağımız Khoffner oluyor. Arkadaşımın yoğun ısrar sonucunda gittiğimiz bir mekandı. Mekanın özelliği kendi birasını kendisinin yapıyor oluşu..

Mekanda dışarda oturduğumda havanında güzel oluşundan dolayı çok keyif aldım.Menüler geldi, eyvah!! menü tasarımı evlere şenlik. Bir fotoğrafçı olarak en çok dikkat ettiğim konu menü tasarımıdır. Mekan menü tasarımından 10 üstünden 1 anca alır. 

Neyse menüye takılmadan sırasıyla Sarı - Kırmızı ve Siyah biraları denedik. Biralar yağ gibi akıp gitti. İçimi ve kafası çok güzel bir bira.. Keşke daha çok vaktimiz olsaydı da kafaları biraz daha kırabilseydik. Yemek olarak bira tabağı hamburger ve mini hamburger tabağı söyledik. Bira tabağı beni tatmin etmedi açıkcası. Fakat hamburgeri güzeldi.

Kesinlikle birasının tadına bakılmalı..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım