Yükleniyor...
4.3 Puan
3 Yorum

Dürümkolik

Şirinyalı Mahallesi, Eski Lara Caddesi, 241-B Şabanbey Apartmanı, Lara, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0242 3234626
Yorumlar (3)
3
M.... M....
Antalya sınırları icin guzel fakat Adanada olsa is yapmaz. Adana kebabin baharati az, acısı nerdeyse yok ve cok yagli. Porsiyon fiyati 20 tl. Bu fiyata daha buyuk bir porsiyon ve daha cok meze getirmelerini beklerdim. Ortaya sadece salata geliyor. Salatada gerçek nar ekşisi değil, nar ekşisi sosu kullanılmış. Adanada bunu yapsanız direk vururlar. Fakat antalya da durum içler acısı olduğu icin kötünün iyisi diyebiliriz.
5
A.. U...
Gerçekten Dürümkolik - Buradaki usta, iddia ediyorum, mükemmel bir kebap ustasi. Ne isterseniz yapabiliyor, tek sinir hayalleriniz. Hizmet sahane, yemekler sahane, fiyatlar sahane, bir salgamlari var o daha sahane. Tisörtlerinde Adanaliyik yaziyor :) Kuzu sis, tavuk sis, çöp sis, adana, ne isterseniz var. Lara tarafina yolunuz düserse hemen gidin. Siz de dürümkolik olacaksiniz.
5
A.. U...
Gerçekten Dürümkolik - Buradaki usta, iddia ediyorum, mükemmel bir kebap ustasi. Ne isterseniz yapabiliyor, tek sinir hayalleriniz.

Hizmet sahane, yemekler sahane, fiyatlar sahane, bir salgamlari var o daha sahane. Tisörtlerinde Adanaliyik yaziyor :) Kuzu sis, tavuk sis, çöp sis, adana, ne isterseniz var.

Lara tarafina yolunuz düserse hemen gidin. Siz de dürümkolik olacaksiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım