Yükleniyor...
2.0 Puan
8 Yorum

Club Ceila

Dedeman Hotel Antalya
Kategoriler Barlar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0242 3165665
Yorumlar (8)
1
G..... T.
boylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyumboylerin yeruin aminakoyum
1
T..... H..
Unprofessional staff and managers they took for 2 drinks 440 turkish lira because we are lebanese people and they think we dont know that we know the price of alcohol glasses and no one had tell us we had to pay entrance and foam party and fruits ,they tell us when we had enter that we should to pay only 80 TL per drink,and when i told him i want to talk to the owner or manager they say we don’t have a manager her and i should to pay the bill. Theyy are thief and unprofessional bad experience in antalya club.
1
T..... H..
Unprofessional staff and managers they took for 2 drinks 440 turkish lira because we are lebanese people and they think we dont know that we know the price of alcohol glasses and no one had tell us we had to pay entrance and foam party and fruits ,they tell us when we had enter that we should to pay only 80 TL per drink,and when i told him i want to talk to the owner or manager they say we don’t have a manager her and i should to pay the bill.
Theyy are thief and unprofessional bad experience in antalya club.
1
A.... B......
Wedding after party olarak tercih ettiğimiz Ceila tam bir HAYAL KIRIKLIĞI olarak son buldu. Müzikler çok kötüdü, dans etmek için şarkı kolladık. Ortamın da çok güzel olduğunu söyleyemem. En kötüsü ise hesaptı, iki kız 16 viski içtiğimiz iddiasında bulunuldu. Kısa süreli bir anlatma (tartışma) ile viskileri 8 e indirdiler ancak bunu da bir lütuf olarak gördüler. Asla tercih etmeyeceğim bir yer.
1
H.... S..........
Gözümün önünde rus kadını tokatladılar ne oluyor ayıptır kardesim derken bana da saldırdı şerefsizler 1000 lira hesap odeyip arka kapidan sepetlendik
1
S.... H....
Kokteyl adı verdikleri ama aslınca meyöz meyve suyundan farkı olmayan alkolsüz olarak içtiğim içeceğe 60 tl isteyen kim kimi koparıyo konseptini uygulayan kazıkçı, ışık sistemi ve ses sistemi çok kötü olan bir gece clubu.
5
A. G......
Antalya'da 24 saat eglencenin adresi. - Antalya'da 24 saat eglencenin adresi. Antalya'da Cece markasi ile Laila markasinin birlesiminden dogan Ceila tüm eglence severleri agirliyor. 20 yili askin süredir isletmecilik yapan Cece'nin sahipleri Celal ve Cemal Hanci kardesler, Ceila'yi isletiyorlar. Ceila için, bu yaz da damgasini vuruyor diyor devamli müdavimleri. 24 saat hizmet veren mekan gündüz Ceila Beach, gece Club Ceila olarak hizmet vermekte. Gündüzleri Beach Club olarak VIP hizmet veren Ceila'da bütün su sporlarinin yani sira her türlü eglence ve aktivite gün boyu devam ediyor... Ata binen arpasini düsünmemis prensibinden hareketle fiyat performansini es geçiyorum.
5
A. G......
Antalya'da 24 saat eglencenin adresi. - Antalya'da 24 saat eglencenin adresi. Antalya'da Cece markasi ile Laila markasinin birlesiminden dogan Ceila tüm eglence severleri agirliyor.
20 yili askin süredir isletmecilik yapan Cece'nin sahipleri Celal ve Cemal Hanci kardesler, Ceila'yi isletiyorlar.
Ceila için, bu yaz da damgasini vuruyor diyor devamli müdavimleri.

24 saat hizmet veren mekan gündüz Ceila Beach, gece Club Ceila olarak hizmet vermekte. Gündüzleri Beach Club olarak VIP hizmet veren Ceila'da bütün su sporlarinin yani sira her türlü eglence ve aktivite gün boyu devam ediyor...
Ata binen arpasini düsünmemis prensibinden hareketle fiyat performansini es geçiyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım