Yükleniyor...
4.1 Puan
10 Yorum

Asmani Fine Dining

Akra Barut Hotel, Şirinyalı Mahallesi, Lara Caddesi, No: 24, Muratpaşa, Antalya
Kategoriler Fine Dining
Mutfaklar Dünya Mutfağı
Ortalama tutar İki kişi için : 350.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0242 3109999
Yorumlar (10)
3
Ç....... G......
İki kişinin ortalama 1000 lira hesap ödediği bir yerde yanlış sipariş alıp, yanlış yemek getirip konuya itiraz etmek. Maalesef her güzel şeyin üstüne böyle kötü deneyimler akılda kalıyor. Ana yemek söylemektense, barında bir şeyler atıştırıp içki içmek sanırım daha iyi olacaktır. Yine de denemeye değer.
4
N...... N......
Ambiyansı çok harika bir restoran. Gün batımını izleyebilirsiniz. Yemekleri genel olarak iyi. Müzikler şahaneydi. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir mekan.
4
N.. N..
Ambiyansı çok harika bir restoran. Gün batımını izleyebilirsiniz. Yemekleri genel olarak iyi. Müzikler şahaneydi. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir mekan.
2
C.... S..........
Malesef beklentilerimizin altinda kaldi..servis cok zayifti..bir kolayi bile getiremediler..personel sayisi yetersiz..ayrica menu fiyatlari zomatoda gorunenlerle alakasi yok..cok fahisti fiyatlar...
5
S..... S.....
•Antalya Dedeman’da bulunan Akra Barut Otelin en üst katındaki res. Şahane bir yerdir. Özellikle manraza olarak. Kalitesi,çalışanları,mekana gelenler her şey kesinlikle üst seviyede. •Benim fikrim yemek yemek için ideal bir yer değil malesef. Menüsü zaten çok zengin değil ve gelen yemeklerin porsiyonları beklenilenin altında geliyor ve değmeyecek fiyatlar ödüyorsunuz. Yemek yemek yerine içkiyle birlikte atıştırmalık ya da peynir tabağı gibi şeyler söylemek daha mantıklı. •Asmani res.Sanıyorum 17:00’de açılıyor ve saat 01:00’de kapatıyor.Zaten bu saatlerde gitmek,yazın da gün batımına gitmek daha mantıklı. Hava kararmadan şehrin manzarasını kesinlikle bir görün. Eğer özel bir gün kutlayacaksanız rez.yaptırmayı unutmayın ve kenar masaları isteyin???? •Kokteylleri şahanedir. Eğer bir şeyler içmek için kendinize güzel müzik çalan ve kaliteli bir mekan arıyorsanız kesinlikle uğrayın????????????????
5
S..... S.....
•Antalya Dedeman’da bulunan Akra Barut Otelin en üst katındaki res. Şahane bir yerdir. Özellikle manraza olarak. Kalitesi,çalışanları,mekana gelenler her şey kesinlikle üst seviyede. •Benim fikrim yemek yemek için ideal bir yer değil malesef. Menüsü zaten çok zengin değil ve gelen yemeklerin porsiyonları beklenilenin altında geliyor ve değmeyecek fiyatlar ödüyorsunuz. Yemek yemek yerine içkiyle birlikte atıştırmalık ya da peynir tabağı gibi şeyler söylemek daha mantıklı. •Asmani res.Sanıyorum 17:00’de açılıyor ve saat 01:00’de kapatıyor.Zaten bu saatlerde gitmek,yazın da gün batımına gitmek daha mantıklı. Hava kararmadan şehrin manzarasını kesinlikle bir görün. Eğer özel bir gün kutlayacaksanız rez.yaptırmayı unutmayın ve kenar masaları isteyin
5
S..... S.....
•Antalya Dedeman’da bulunan Akra Barut Otelin en üst katındaki res. Şahane bir yerdir. Özellikle manraza olarak. Kalitesi,çalışanları,mekana gelenler her şey kesinlikle üst seviyede.
•Benim fikrim yemek yemek için ideal bir yer değil malesef. Menüsü zaten çok zengin değil ve gelen yemeklerin porsiyonları beklenilenin altında geliyor ve değmeyecek fiyatlar ödüyorsunuz. Yemek yemek yerine içkiyle birlikte atıştırmalık ya da peynir tabağı gibi şeyler söylemek daha mantıklı.
•Asmani res.Sanıyorum 17:00’de açılıyor ve saat 01:00’de kapatıyor.Zaten bu saatlerde gitmek,yazın da gün batımına gitmek daha mantıklı. Hava kararmadan şehrin manzarasını kesinlikle bir görün. Eğer özel bir gün kutlayacaksanız rez.yaptırmayı unutmayın ve kenar masaları isteyin
5
B..... O....
Menüsündeki herşeyi güzel yapan mekan şıklığı manzarası ve ilgili personeli ile Antalya merkezde Fine dining anlamında en iyi mekan.fiyatlar da kalite göre makul özel günler için şiddetle tavsiye edilir.akra barut otelin son katında 10.kat
5
V..... D....
Harika bir restoran. Antalya'nın en merkezi yerinde Akra Barut otelin en üst katındadır. Menü zengin, yemekler muhteşem. Mutfak her yemeği özenerek hazırlıyor. Antalya daki en favori mekanım. Fiyatlar ise kaliteye göre çok makul düzeyde.
3
Ç....... G......
İki kişinin ortalama 1000 lira hesap ödediği bir yerde yanlış sipariş alıp, yanlış yemek getirip konuya itiraz etmek. Maalesef her güzel şeyin üstüne böyle kötü deneyimler akılda kalıyor.
Ana yemek söylemektense, barında bir şeyler atıştırıp içki içmek sanırım daha iyi olacaktır. Yine de denemeye değer.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım