Yükleniyor...
3.1 Puan
30 Yorum

Börekçi Tevfik

Sinan Mahallesi, 1255 Sokak, Ay İş Hanı, No 22, Muratpaşa, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0242 2415813
Yorumlar (30)
1
E... T....
El emeğine saygı duyuyorum ancak çok fazla abartılıp göklere çıkartılacak bir lezzeti yok yağlı ve yanık çıkıyor.. En eleştirel yönü 2 börek 2 ayrana 40TL+ bir ücret ödemesi. Sabah kahvaltı yapıyorsun güne minimum 40 lira vererek başlamak düpe düz soygunculuk yazıktır. Bu kadar alım gücünün düştüğü güzel ülkemizde maalesef mekanlar şişirilerek cep yakıyor!
1
E... N.....
???? bence bilerek menü paylaşmamışlar insanda bu kadar salaş ve sinekli yer ne kadar pahalı olabilir ki hissi yaratıp 2 böreği 35 liraya kakazlıyolar :)))
1
E... N.....
1
K.... E.....
Evet emeğe saygı usta taze ve o anda el açması olarak hazırlıyor. Fakat börekler inanılmaz yağlı ve lezzeti ise abartıldığı kadar kesinlikle yok. Standart bir börek. Kıymalı börek aldık fakat maydanozlu börek geldi birazcık kıyma aroması vardı. Heleki 2 börek ve 2 küçük ayrana 40 TL verince çok şaşırdım fiyatlar havalimanıyla yarışır vaziyette ne yazık ki...
1
E... N.....
4
C.... C....
Üç kapılardan sola girdiğinizde Vatan dershanesinin hemen altındaki pasajın içerisinde saat 07:30-13:00 arasında hizmet veriyor. Börekleri sadece Tevfik amca yaptığı ve tek fırında pişirdiği için biraz beklemeniz gerekecek. Sadece peynirli ve kıymalı börek yapılıyor. Her ikisinden de denedik börekler çok lezzetli. Ortam fazlasıyla salaş ???? Alt kattaki üretimhanenin makine sesleri eşliğinde yiyorsunuz börekleri. Taze yemekte fayda var. Bir adet paket yaptirdik 3-4 saat sonra lastik gibi oldu ???? Dededen toruna gecen bir lezzet. Mutlaka deneyin. Biz çok beğendik ????????
4
C.... C....
Üç kapılardan sola girdiğinizde Vatan dershanesinin hemen altındaki pasajın içerisinde saat 07:30-13:00 arasında hizmet veriyor. Börekleri sadece Tevfik amca yaptığı ve tek fırında pişirdiği için biraz beklemeniz gerekecek. Sadece peynirli ve kıymalı börek yapılıyor. Her ikisinden de denedik börekler çok lezzetli. Ortam fazlasıyla salaş
5
B... O.
Tevfik dededen Tevfik toruna uzanan enfes bir lezzet. Sabah 7- öğlen 1 e kadar açıktır. Öğlene doğru sıra beklersiniz ama değer. Tevfik Amca böreği tek başına açar, pişirir. Bu yüzden mekan daha büyük olsa dahi müşterilere hizmet süresi aynı olacaktır. Hamurun lezzeti kadar, inceliğine de bayılacaksınız ????
5
B... O.
Tevfik dededen Tevfik toruna uzanan enfes bir lezzet. Sabah 7- öğlen 1 e kadar açıktır. Öğlene doğru sıra beklersiniz ama değer. Tevfik Amca böreği tek başına açar, pişirir. Bu yüzden mekan daha büyük olsa dahi müşterilere hizmet süresi aynı olacaktır. Hamurun lezzeti kadar, inceliğine de bayılacaksınız
5
B... O.
Tevfik dededen Tevfik toruna uzanan enfes bir lezzet. Sabah 7- öğlen 1 e kadar açıktır. Öğlene doğru sıra beklersiniz ama değer.
Tevfik Amca böreği tek başına açar, pişirir. Bu yüzden mekan daha büyük olsa dahi müşterilere hizmet süresi aynı olacaktır.
Hamurun lezzeti kadar, inceliğine de bayılacaksınız
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım