Yükleniyor...
2.7 Puan
6 Yorum

Big Yellow Taxi Konyaalti

Gürsü mah. Akdeniz bul. No 184 Konyaalti 07050 Antalya, Konyaalti, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0242 2280110
Yorumlar (6)
3
P..... V...
Atmosphere: Live music that creates relaxation, comfortable seating. Service: I ordered, brought me my order within 25 minutes, although earlier it was said that it will be within 15 minutes. Food: I ordered only potatoes and meat, which would be excellent, no. Not bad enough. There is something to work on, for this reason, the assessment of the average level.
3
P..... V...
Atmosphere: Live music that creates relaxation, comfortable seating.


Service: I ordered, brought me my order within 25 minutes, although earlier it was said that it will be within 15 minutes.

Food: I ordered only potatoes and meat, which would be excellent, no.

Not bad enough.

There is something to work on, for this reason, the assessment of the average level.
1
M... B....
Çay haricinde herhangi bir içecek içmemeniz gereken bir yer. Damak tadınıza hitap etmeyecek içecekler ziyadesiyle fazla. Fiyat performans açısından beklentinin altında kalıyor. Ayrıca nargilesi en fazla 20 dakika dayanıyor.
3
M.... G.....
Mekan lokasyon olarak çok güzel bir noktada bulunuyor. Ulaşımı da gayet kolay. Zengin bir menü içeriğine sahip. Alkollü, alkolsüz içecekler bulunuyor. Ben zaman zaman yemek yemeye ve bir şeyler içmeye gidiyorum. Özellikle yaptıkları Köri Soslu Tavuk gerçekten mükemmel. Lezzeti, porsiyonu ve servisi gayet yerinde ve güzel. Peki niye puan kırdım? Mekanın müşteri kalitesi gerçekten çok düşük. Çok ilginç tipler geliyor yani. Bununda sebebi mekanın kendine has bir duruşu olmamasından kaynaklanıyor zannımca. Sen kız arkadaşınla bir şeyler içmeye geliyorsun, yan masada adam nargile içiyor, arka masada maç seyrediyor, bir başka masada yemek yiyorlar yani garip herkesin her şeyi yapabildiği bir yer. Ama idare ediyoruz işte napacan.:)
2
G.... Ö.......
Yağmurlu bir günde 5 kişi oturduğumuz masaya yemek, atıştırmalık ve biraver siparişinin geç gelmesi, geldikten sonra tavandaki su sızıntısıyla uğraşan müdürün uyarılarımıza rağmen soğukta üstümüze ve yemeklerimize tavandan şangırt diye suyu dökmesi, yemekleri yenilememeleri ve garip bir şekilde üste çıkıp bizden tüm ücreti almaları sonucunda güleryüzlü garsonların hatrına 2 puan veriyorum.
4
I... B....
Bira bardaklarinin fotograftan da görüldügü üzre buz gibi olusuyla gönlümü fethetmistir. Mekan biraz fazla gürültülü. Tuvaletindeki Serkan Altunigne karikatürleri çok hosuma gitti.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım