Yükleniyor...
2.9 Puan
16 Yorum

Sedir Restaurant

Altınkum, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0242 4631818
Yorumlar (16)
5
E.... B.......
Çok sevdiğimiz bir yer. Özellikle pide ve kuzu tandırı çok seviyoruz. Tatlıları da tavsiye ediyorum. Zaten görünümleriyle bizi kendilerine çekiyorlar.Servis güzel ve özenli. Personel de işini biliyor.
4
O... C.
Friendly staff, delicious food, I will visit this restaurant again for sure. We ordered lahm be-ajin, cheese mankoushe and kofta plate. They have a lot of delicious and tasty food that you should try. Highly recommend.
5
T. P....
Yillardir gittigimiz restoranin konyaaltina gelmesi sevindirmisti. Yorumlari gorunce korkmadim desem yeridir. Ancak olumsuz yorumlara hic katilmadim. Sorunsuz ve guleryuzlu hizmet, lezzetli yemekler ustelik uygun fiyat... bir restorandan ne beklerseniz var...
4
C..... C.....
Döner gerçekten et döner, çoban kavurmadaki etler sanki eriyor ağzınızda ve lezzetleri güzel. Serviste bi sıkıntı görmedim. Diğer taraftan pahalı bir yer.
4
C..... C.....
Döner gerçekten et döner, çoban kavurmadaki etler sanki eriyor ağzınızda ve lezzetleri güzel. Serviste bi sıkıntı görmedim. Diğer taraftan pahalı bir yer.
1
B..... T........
Bir konyalı olarak konyadan gelen tatlar burda gerçekten çok kötü. Etli ekmekte etin tadı az da olsa geliyor ve güzel ama adı üzerinde etli ekmek olan bir şeyin üstünde etin azlığı gerçekten çok kötü... Döner fena değildi, ancak pilav çok yağlıydı. Pilavın altında bir yağ havuzu vardı. Kabak tatlısı gerçekten çok kötüydü. Tahini ağzında çok kuru bir tat bırakıyordu ve kabağı da çok sertti. Tahinli kabak tatlısı dediğin ağzında dağılacak bir şey... Açıkçası hiç tavsiye etmiyorum. Kulübüm getirmese asla gelmem.
1
B..... T........
Bir konyalı olarak konyadan gelen tatlar burda gerçekten çok kötü. Etli ekmekte etin tadı az da olsa geliyor ve güzel ama adı üzerinde etli ekmek olan bir şeyin üstünde etin azlığı gerçekten çok kötü...
Döner fena değildi, ancak pilav çok yağlıydı. Pilavın altında bir yağ havuzu vardı.
Kabak tatlısı gerçekten çok kötüydü. Tahini ağzında çok kuru bir tat bırakıyordu ve kabağı da çok sertti. Tahinli kabak tatlısı dediğin ağzında dağılacak bir şey...
Açıkçası hiç tavsiye etmiyorum. Kulübüm getirmese asla gelmem.
4
2........ 2........
Antalya demek yaz demek güneş demek Deniz demek havuz demek ☀️✨???????????? ama benim için bir de TAHİNLİ PİYAZ demek ???????????????? muhteşem ???????????????? sedir restoranda Antalya da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir restoran . Bıçak arası ???????????????? patlıcanlı kebap ???????????????? bamya çorbası ???????????????? nefis ????????????????????????
4
S.... Y.....
Antalya demek yaz demek güneş demek Deniz demek havuz demek ☀️✨
1
E..... U....
Antalyadaki fiyatına göre en kötü olan restoranların en başında gelen mekan diyebilirim. Paranızla rezil olmak için gidebilirsiniz. Hiçbir şey mi güzel olmaz bir lokantada? Buna rağmen yine de müşterisi çok. Antalya halkının damağı berbattır buradan anlayabilirsiniz bunu da.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım