Yükleniyor...
3.8 Puan
4 Yorum

Inferno

Kemer, Antalya
Kategoriler Barlar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 05323556987
Yorumlar (4)
3
F... L.....
Aura gibi burası da.. Çok pahalı, başka yerde kazanma içeciğizi burada kepçe ile veriyorlar.. Çok gereksiz edici tipler burada da var.. Fiyat ve müşteri seçiciliği konusunda politika değişikliği yapmalılar.
4
A.... Ş.......
Yaz aylarında Antalya'daki diğer ilçelerden de akın akın gelinen eğlence anlamında güzel bir mekan. Dansçıları iyidir, ama Kemer'deki mekanların demirbaşları Rus peşinde koşan apaçiler midenizi bulandırabilir.
4
G........ G........
Mekanin tasarimi oldukca iyi Ortam cok guzel Dun oradaydim Muzikler cok iyiydi. Gece Huseyin Kabadayinin performansi vardi Bence mekanin kendi dj I daha iyiydi :) Surekli icki ic diye rahatsiz eden garsonlarin olmamasi da guzel Bir de masanizdan cerezi eksik etmiyorlar Bayat ama Hizmet iyiydi Dans pisti de oldukca iyi Fiyatlar biraz yuksek mesela vodka enerji 45 TL Tek begenmedigim ozelligi icerde ayri ayri isletmeler var Halbuki inferno diye tek bir mekan olsa daha iyi olurdu. Ayrica bi saatten sonra dansi kizlarin gosterileri de ortama hareket katiyor ;)
4
Y.... G....
Müzik ve ortam iyi - Müzik kalitesi olarak çok begendim, eski ile yeniyi birlestiren bir müzik türü var; genelde otellerden grup halinde müsteri gelmesi biraz kaliteyi düsürse de eglence olarak çok iyi!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım