Yükleniyor...
5.0 Puan
6 Yorum

Zinbad Hotel & Restaurant

Mustafa Kocakaya Caddesi, No:26, Kalkan, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0242 8443475
Yorumlar (6)
5
E....... K.....
Otele konaklamak için geldim. Güleryüz ile karşılandım odaları çok özenle döşenmiş ve tertemiz. Fiyatıda gayet uygun. Çift kişi 160-200 tl arasında değişiyor odasına göre balkonlu ve balkonsuz oda diye ayrılıyor. Tercih edilir.
5
F.... A.....
Fiyat kalite çok iyi bir işletme ???????? Özellikle mezeler ve ahtapotu öneririz. İşletmecesinden çalışanına güler yüzlü ve sıcak kanlı bir mekan.
5
F.... A.....
Fiyat kalite çok iyi bir işletme
5
E.. F....
Kaş dönüşü yemek yemek için uğradığımız otele hayran kaldık. Manzarası ve esintili restoranı ile sıcak Kaş günlerinden sonra bizim için bulunmaz bir nimetti. Mezeleri oldukça taze ve lezzetli idi. Kalama ve ızgara ahtapot gerçekten çok başarılıydı. Salataları da bir o kadar lezzetli idi.  Mekanı beğenmenin yanı sıra servis de oldukça başarılı idi. Ahmet bey bizimle bizzat ilgilenerek çok iyi bir ev sahipliği yaptı. Mekanı yeniden denemenin yanı sıra konaklamak için de deniyor olacağım sizlere de tavsiye ederim.
5
E.. F....
Kaş dönüşü yemek yemek için uğradığımız otele hayran kaldık. Manzarası ve esintili restoranı ile sıcak Kaş günlerinden sonra bizim için bulunmaz bir nimetti.

Mezeleri oldukça taze ve lezzetli idi. Kalama ve ızgara ahtapot gerçekten çok başarılıydı. Salataları da bir o kadar lezzetli idi. 

Mekanı beğenmenin yanı sıra servis de oldukça başarılı idi. Ahmet bey bizimle bizzat ilgilenerek çok iyi bir ev sahipliği yaptı.

Mekanı yeniden denemenin yanı sıra konaklamak için de deniyor olacağım sizlere de tavsiye ederim.
5
M... A......
Çok ilgili çalisanlari, koya üstten bakan serin ve sik ortami ile Kalkan'in sakli cenneti. Yemekler de bir o kadar kezzetli. Biz balik yedik ancak etler için tekrar gelecegiz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım