Yükleniyor...
3.0 Puan
15 Yorum

Salonika

Kalkan Mahallesi, Süleyman Yılmaz Caddesi, No 5, Kaş, Antalya
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Yunan, Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0242 8442422
Yorumlar (15)
1
D..... S.....
Çalışanların asla maske takmadığı mekan. Mezeler güzel fakat maske takmaları için çalışanları uyarmanız gerekiyor. O zaman da zaten turistlerin maske takmadığını söyleyerek savunmaya geçiyorlar. Pandemi döneminde daha fazla hassasiyet beklerdik.
1
B..... Y......
I had got a reservation before 15 days ago, when I came to restaurant, I couldn’t see any place for me.It was very bad for me and my friend.
1
E.... K.......
Yazlik yerlerin belli bir seviyede pahali olmasi normaldir ve bunu goze alarak gidersiniz ancak goz gore gore kalamarin 70 tl oldugu bir yerde icinde sadece ufacik nugget tanelerinin oldugu bir tabaga 60 tl yazmak nedir? Ice tee leri soylemiyorum bile. Bol buz ve nuhtemelen 1 kutu icr tea den 3 bardak yapilarak 15 tl yazilmis. Ayipti, lezzetsizddi ayrica
5
G..... B.....
4
B.... O....
2
I..... M.......
Çevrede tek düzgün mekan olmasından dolayı müşteriye ilgisiz ve saygısız davranmayı kendinde hak gören bir mekan. Saatlerce yer ayarlamak vaadiyle bekleten, boşalan bir masaya aldıktan sonra meze seçimine gittiğimizde yerimize başka bir grubu almışlardı. Döndüğümüzde eşyalarımız kenara atılmış vaziyetteydi. İşletmecisine söylediğimizde bu durumu düzeltmek için herhangi bir şey yapmadı. Biz de saatlerce boşuna bekledikten sonra mekandan gitmek durumunda kaldık. Sadece turistlere ilgili davranan bu mekana bir daha gitmeyi düşünmüyorum.
2
B.... A....
Mekan baya şık ve tercih edilesi. Fiyatlar ortalama seviyede. Lezzet olarak mezeleri başarılı. Ana yemek konusunda fikrim yok. Ancak 1.5 litre suya 12 TL Alkol sonrası meyveye 25 TL Alkol sonrası tatlıya 25 Tl yazılması kadar ayıp bir şey olamaz. Zaten yazılmasayd bahşiş bırakılacaktı.
2
B.... A....
Mekan baya şık ve tercih edilesi. Fiyatlar ortalama seviyede. Lezzet olarak mezeleri başarılı. Ana yemek konusunda fikrim yok.
Ancak 1.5 litre suya 12 TL
Alkol sonrası meyveye 25 TL
Alkol sonrası tatlıya 25 Tl yazılması kadar ayıp bir şey olamaz. Zaten yazılmasayd bahşiş bırakılacaktı.
3
S.... E....
Kalkanda gidilebilecek tek güzel meyhane.ortam be yemekler güzel fiyatlar ortalama.tezervasyon yaptırmakta fayda var içerideki ambiyans çok hoş
5
C.......... C..........
Yüksek sezonda çok zor yer bulunan bir mekan.Sevimli kalkan sokakları üzerine atılmış masaları,yunan ve türk ezgileri ile mutlaka ziyaret edilmeli.Personeller güleryüzlü ve çalışkan.Umarım bozmazlar.Mezeler gayet Iyi.kardies güveç ve levreği lezzetli.Tek rahatsız olduğum konu burası Londra değil.Rakının yanındaki suya bile para almaları saçma. En azından onu ücretsiz yapsalar daha güzel.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım