Yükleniyor...
2.9 Puan
46 Yorum

Nuri's Beach Bungalow

Bayındır Köyü, Limanağzı Mevkii, Kaş, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Yorumlar (46)
4
ö..... N......
Geçen sene gittiğimiz kısım otel müşterilerine ayrılmış ama bizi aldıkları yer de gayet güzeldi. Köfte ve cips vasattı ancak cheseecake şaşırtacak derece güzeldi. Orman meyveli frozen da fena değildi. Tuvalet daha temiz olabilirdi. Şezlong alanlarının temizliği güzeldi. Çalışanlar çok yardımcı oldular.
3
P..... P.....
Yemek için çok seçenek yok, 80 tl harcama kotası, paçanga böreği istedik 4 adet dediler ama 2 paçanga bir sigara böreği çıktı, durumu bildirdiğimiz için garson içim rahat etmedi deyip bira tabağı getirdi, biralar pek soğuk değil dedik buz kovasında bira getirdiler, çözüm üreterek gönlümüzü aldılar, çıtır tavuk fena değildi.
2
T...... K..
Şu 2 yıldızı sadece denizi için veriyorum. Maalesef yıllardır gittiğimiz bu güzelim yerde nasılsa insanlar geliyor mantığına bürünmüş. Giriş ücreti 80tl yediğinizden içtiğinizden düşüyorlar hala ama ne doğru düzgün servis var ne de güzel bir yiyecek.. Covid konusunda Kaş'a geldiğimiz günden beri gördüğümüz en umursamaz mekan. Bir kaç çalışan dışında kimsede maske yok. Su borularından yaptıkları! çat çat dökülen sabit şemsiyelerle güneş çilesi de cabası. Sanki pandemi yokmuş gibi atıştırmalık dışında yemek servisi gelmiyor birsürü insanı kapalı kısma tıkıştırıyorlar. Büyük hayal kırıklığı. Eskiden eser yok.
4
E... Ç.....
Denizi çok güzel hatta Kaş'taki en güzel sahillerden biri. Giriş 20 tl, Vodafone red indiriminiz varsa 10 TL' ye düşüyor. Buraya giden tekneler de 25 TL, gidişte aldığını fişi saklayın çünkü dönüşte de aynı fişi kullanacaksınız. Bu sahile ve Bilal'in yerine karadan ulaşım yok. Sahildeki yemekler biraz vasat, menüde bira fiyatı daha uygun yazıyordu fakat bizden daha fazla para istediler. Fiyatın değiştiğini söylediler. Bu biraz saçma bir tutum bana kalırsa. Sahilde hiç müzik açmasalar çok daha iyi olur.
4
E... Ç.....
Denizi çok güzel hatta Kaş'taki en güzel sahillerden biri. Giriş 20 tl, Vodafone red indiriminiz varsa 10 TL' ye düşüyor. Buraya giden tekneler de 25 TL, gidişte aldığını fişi saklayın çünkü dönüşte de aynı fişi kullanacaksınız. Bu sahile ve Bilal'in yerine karadan ulaşım yok.
Sahildeki yemekler biraz vasat, menüde bira fiyatı daha uygun yazıyordu fakat bizden daha fazla para istediler. Fiyatın değiştiğini söylediler. Bu biraz saçma bir tutum bana kalırsa.
Sahilde hiç müzik açmasalar çok daha iyi olur.
4
M.... A.......
4
M.... A.......
4
M.... A.......
2
E... D.....
Şu yıldızları sadece denizi için veriyorum,gerçekten çok berrak akvaryum gibi ve sıcaklığı da ideal.giriş ücreti 20tl ,menude fiyatlar yazmıyor.çalışanlar ve yemekleri çok özensiz.bir dahakine kesinlikle başka bir plajı denemeye karar verdim.
1
F........ G......
Kaş’ın en kötü deniz ve plajına sahip mekan. Denizden çıkınca duş almak isterseniz buz gibi bir su sizi bekliyor. Ayrıca saatlerce sipariş beklemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Limanağzı özelinde konuşacak olursak, Bilal’in yeri dolu olduğunda gelmek zorunda olduğunuz yer burası. Bilal’in yerine gitmeyecekseniz Limanağzına gelmenin hiç bir anlamı yok.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım