Yükleniyor
Yükleniyor...
3.3 Puan
115 Yorum

Üzüm Kızı Meyhane

Andifli Mahallesi, İskele Geçidi Sokak, No 2/1, Kaş, Antalya
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 420 TL

Üzüm Kızı Meyhane Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 14:00 01:00
Salı 14:00 01:00
Çarşamba 14:00 01:00
Perşembe 14:00 01:00
Cuma 14:00 01:00
Cumartesi 14:00 01:00
Pazar 14:00 01:00

Üzüm Kızı Meyhane Yorumları (115)

5

D.... A....

Kaş’ın en güzel manzaralarından biri Üzüm Kızı’dan görülür. Mezeler lezzetli. Mekan biraz sıkış tıkış ve personel serviste haklı olarak gecikebiliyor. Bikaç gün önceden rezervasyon yapılmalı, genelde hep dolu.
1

B...... A....

Sadece efe rakı var. Rakı fiyatı uygun. Garsonlar ilgisiz, yavaş. Mezeleri beğenmedik. Mekanın manzarası iyi, 1 puanı manzarası için verdim. Bir daha gitmem.
1

E... G....

Dün aksam gittik. Mezelerin hepsi cok kotuydu. Köpoğlunun uzerine bayat patates kizartmasi koymuslardi. Guvecte karides ciğ geldi. Atom un yogurdu kotu bir suzme yogurttu biberler aci degildi. Levrek marin’in baliklari asiri fazla marine olmustu baliklarin tadi yoktu ve sosu cok suluydu. Sirf raki icmeye gidilebilir ama. Servis cok gec geldi. Her seyi ikiser kez soylemek zorunda kaldik.
4

G.... Ç.....

Verdiğim bu puan manzara ve ciğere :) servis aşırı yavaş, neredeyse kendi kendimize biz servis yapacaktık. :)) Mezelerin tatları da fena değildi ancak daha güzel yerler var. Bir daha Kaş'a gitsem uğramayacağım yerlerden biri.
1

A.... C....

Kim bu yorumu okuyorsa lütfen gitme gafletinde bulunmasın, biz yandık siz yanmayın :) Ne söylediğimiz ara sıcaklar ne de söylediğimiz et yemekleri geldi. 2 saat içerisinde toplam 7 kere garsonlara sorduk ve sürekli oyalandık. Hizmet kalitesi yerlerde... 2 saatin sonunda bir daha asla geri dönmemek üzere ne yazık ki aç olarak ayrılmak zorunda kaldık. Rezaletti.
1

O....... G.....

Manzara çok güzel ama servis rezalet. Tatlar başarısızdı. İstediğimiz şeylerin yarısı gelmedi, iptal ettirmek zorunda kaldık.
1

G.... K....

Hizmeti çok yavaş, mezeleri lezzetsizdi. Söylediğimiz 4 ayrı ara sıcak, siparişi vermemizden 1 saat geçmesine ve 3 kere hatırlatmamıza rağmen gelmedi. Hiç memnun kalmadık.
3

U... U...

Kaş’ta isim yapmış mekanlardan. Mezelerin lezzeti standart, beğenmediklerimiz de oldu. Ara sıcaklardan çıtır levrek simidi gerçekten güzeldi. Servis çok iyi değil. Rakı olarak sadece Efe rakı var. Manzara isterseniz gidilebilir ama onun dışında bi artısı yok, eksisi çok.
4

F..... Y.......

Daha iyi yerler var ama burada manzara guzel, mezeler iyi fakat biraz yogunlar bekleme oluyor. Ciger tavsiye
5

H....... E....

Mezeleri oldukca lezzetli olan mekandir. Muthis manzara ve lezzetli mezeler esliginde rakınızı yudumlarsınız.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım