Yükleniyor...
3.7 Puan
15 Yorum

Türkmen Sofrası Ev Yemekleri

Andifli Mahallesi, Gül Sokak, No: 6, Kaş, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0242 8362807
Yorumlar (15)
3
M.... B......
Kaş'a ilk kez geldik ve kaldığımız otelden akşam yemeği için tavsiye istedik. Ev yemekleri yapan temiz bir yer var: Türkmen Sofrası, dediler. Bir de karşısında etliekmek yapan bir restoranı önerdiler.
Puanı daha düşük olduğu ve de Konya'dan geldiğimiz için etliekmek'i eleyip ev yemeklerinden yana tercihimizi kullandık.
Öncelikle mekan, Kaş'ın ana caddesinde ancak bodrum katta konumlanmış; yani manzarasız.
Burası kategori olarak ev yemekleri restoranı ile esnaf lokantası arasında kalmış gibi. Yine de hijyen sağlanmış temiz bir yer denilebilir.
Tas kebabı'nda et iyi pişirilmiş ve lezzet tutturulmuş; gayet güzeldi, mutlu etti. Fakat köfte için mutsuzluk sebebimiz; yağsız ve baharatsız bir karışım ile yavan bir tada sahip oluşu idi. Sarmalar ise, zeytinyağlı olmadığı için ve de iç malzemesi yetersiz veya kalitesiz olması nedeniyle bizi hayal kırıklığına uğrattı.
Fiyatlar turistik bir ilçe için makul olabilir fakat açıkçası Kaş dışından gelen bize göre biraz pahalı geldi.
3
M.... B......
Kaş'a ilk kez geldik ve kaldığımız otelden akşam yemeği için tavsiye istedik. Ev yemekleri yapan temiz bir yer var: Türkmen Sofrası, dediler. Bir de karşısında etliekmek yapan bir restoranı önerdiler. Puanı daha düşük olduğu ve de Konya'dan geldiğimiz için etliekmek'i eleyip ev yemeklerinden yana tercihimizi kullandık. Öncelikle mekan, Kaş'ın ana caddesinde ancak bodrum katta konumlanmış; yani manzarasız. Burası kategori olarak ev yemekleri restoranı ile esnaf lokantası arasında kalmış gibi. Yine de hijyen sağlanmış temiz bir yer denilebilir. Tas kebabı'nda et iyi pişirilmiş ve lezzet tutturulmuş; gayet güzeldi, mutlu etti. Fakat köfte için mutsuzluk sebebimiz; yağsız ve baharatsız bir karışım ile yavan bir tada sahip oluşu idi. Sarmalar ise, zeytinyağlı olmadığı için ve de iç malzemesi yetersiz veya kalitesiz olması nedeniyle bizi hayal kırıklığına uğrattı. Fiyatlar turistik bir ilçe için makul olabilir fakat açıkçası Kaş dışından gelen bize göre biraz pahalı geldi.
1
M. N.
Yemekler gayet vasat. Çeşit çok olsa da hiç biri aman aman değil. İnsanlar genellikle Kaş'ın pahalı olması nedeniyle ev yemeği yiyelim ucuz olsun diye buraya geliyor. Fiyatlar ilk bakışta ucuz gibi görünse de aslında ucuz değil. Çünkü ana yemek PASTA tabağında geliyor. Hayatımda pasta tabağında yemek yemedim. Ki onun içindeki miktar da oldukça azdı. Arkadaşım taze fasulye istemişti. Tabak içinde sanırım 3 yemek kaşığı kadar fasulye vardı. Ben patlıcan musakka, pirinç pilavı, yoğurt yedim ama masadan kalktığımda halen doymamıştım. 1 saat sonra başka bir yerde tekrar yemek zorunda kaldık. Bir daha asla.
5
S..... S.....
görüntüye aldanıp kaçmayın, yemekler çok güzel ???????? yaprak sarma, bamya, yeşil fasulye ve 2 cacık 49 tl ödedik. porsiyonlar büyük ve doyurucuydu. Kaşta aşırı pahalı olmayan sayılı yerlerden
5
S..... S.....
görüntüye aldanıp kaçmayın, yemekler çok güzel
3
M..... K...
Kaş ta ev yemekleri arayanlar için lezzetli yemekler var.Çeşit bol,mekan vasat ,servis iyi ücretler uygun.lahana dolması en lezetli,yemekler bol kepçe veriyorlar. Çorba tek başına doyurucu Şöyle örnek vereyim.2 çoban kavurma 44 tl .
4
Y.......... Y..........
Güzel lezzetli temiz bir yer ama sık sık gidilmez çünkü hergün aynı yemekler var. Fiyatlar ise gayet uygun. İzmir köftesi ve yaprak sarması harika
5
A.... S......
Vızır vızır işleyen bir esnaf lokantası. Fanlar sayesinde insan otururken bunalmıyor. Çoban kavurma, köfte, bulgur pilavi, çoban salata, 2 ayran 54 tl tuttu. Porsiyonlar bol, yemekler lezzetli, hizmet hızlı, Kaş'ta olduğumuz süre boyunca akşamları burda yiyebiliriz :)
5
A......... A.........
Yemekler fiyat olarak gayet makul tatil yöresine göre ucuz bile porsiyonlar ve lezzet ise mükemmel kesinlikle tavsiye ederim gayet başarılı bir işletme
3
A.... T.
Mekanın avantajı yemekler tencere yemeği olduğu için önceden pişirilmiş ve servise hazır olduğundan bekleme süreniz kısa. Esnaf lokantası tarzında. Ev yemeklerini özleyenlere tavsiye edilir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım