Yükleniyor...
3.9 Puan
321 Yorum

Sardelaki Greek Tavern

Andifli Mahallesi, Liman Sokak, No 26, Kaş, Antalya, Kas, Antalya
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Yunan
Ortalama tutar İki kişi için : 250.00 TL
Telefon 0242 8363838
Yorumlar (321)
5
c..... k.....
manzara , ambians , hizmet ve lezzetler ve uygun fiyat her şey icin tesekkurler tavsie ederiz....
4
G..... S.....
Mekan güzel müzikler güzel mezeler güzel
3
S..... O...
Maalesef güzel bir konumda olmasına rağmen sıradan mezeleri ve sürekli garsonu çağırma halinde oluşumuz hizmet açısından olumlu bir etki yaratmadı bizde
5
D.... A....
Personel yardımsever. Mezeler ortalama. Manzara şahane. Eğer beklentiniz Kaş manzarasıysa gitmelisiniz. Ama yemekte lezzet için Kaş’ta daha iyisini bulmak kolay.
1
M..... A.
Rezervasyon konfirmasyonunda deniz kenarı olarak onay verildiği halde en arka masayı gösteren; ayrıca 3 kişilik masa konseptini 2 kişilik masaya sandalye yanaştırmak olarak gören; özellikle rica edildiği halde hiç bir çözüm önermeyen ve müşterilerini misafirleriyle mağdur eden bir işletme. Geçmiş yıllarda sık sık ziyaret edip herkese önerdiğim bir mekandı; güzel mezelerine rağmen artık ziyaret edeceğimi düşünmüyorum. Doluluk oranlarına güvenerek müşteri memnuniyetine verilen önemi düşürmek çok doğru bir yaklaşım değil ne yazık ki.
4
B..... I.....
Manzarası muazzam. Yer ayırttığımız için denize sıfır oturabildik. Mezeler ortalama lezzette. Fiyat çok uçuk kaçık değil. Girit ezme daha iyi olabilir, en son yediğimiz sıcak helva ise sıcak tahin gibiydi sanki. Onunla ilgilenilmesi gerek.
1
A...... A......
İşletme ilk açıldığındaki lezzeti kaybetmiş. Gelen tereyağında karides tuzdan yenmiyordu ama jumbo kullanmışlardı. Kalamarla gelen taratorda lezzet yoktu. Zeytinyağlı enginarın zeytinyağı tadı acıya yakındı. Müzik ise bir türlü dikiş tutturamadı, yan işletmenin müziği ile karışınca ortaya korkunç bir ses kirliliği çıktı. Bir daha gelir miyim? Hayır.
3
T.... G.........
Ambiyans oldukça hoş. Mezelerinden Girit ezme, fava ve hardallı levrek marin güzeldi. Ancak ana yemek konusunda kalbimiz kırıldı. Mercan balığı aldık ve özellikle kılçığı ayıklansın istedik. Yemek geldiğinde kılçık ayıklamaktan yemeğe odaklanamadık. Yani en vurucu olması gereken course böyle olunca üzdü... Girit ezme, fava, levrek marin, roka salatası, mercan balığı, 35 cl Tekirdağ 439 TL ödedik. Esenlikler.
3
U... U...
En alt platformda oturmak için yaklaşık 3 hafta önce yer ayırmak gerekiyor. Mekanı diğerlerinden ayıran taraf manzarası. Mezeleri normal, nuraniye güzeldi. Ara sıcaklardan karides mantı çok güzeldi. Ana yemek çipura söyledik çok iyi değildi. Servis çok iyi değil. Güzel bir manzara için gidilebilir.
3
E... E...
Rezervasyonu önceden yaptırsak da iskelenin üst kısımlarındaydık yinede. Mezeleri yarım porsiyon söylenmiyor ama porsiyonları çok küçük zaten yarım gibi ama tam fiyatı alınıyor. Mosko söğüş abartıldığı gibi aşırı lezzetli değil normal. Balık kokoreç değişik denenebilir. Çalışan gençler çok saygılı. Fiyatlarına değen bir yer değil Ruhi Bey Meyhanesinde çok daha memnun bi şekilde ayrılırsınız.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım