Yükleniyor...
3.8 Puan
4 Yorum

Ömür

Andifli Mahallesi, Büyük Çakıl Plajı, Kaş, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Sorry, no photos of the restaurant were found.
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
5
D...... C.....
Bu mekanı çok seviyorum. 6 yıldır her Kaş'a gelişimde en az iki üç kere giderim. Bilen bilir, burası bir aile işletmesi olup çok kibar ve nazik insanlarca işletilmektedir. Butik bir mekandır. Buraya gündüz giderseniz güzel öğlen yemekleri yiyip plaja içkinizi yudumlayabilirsiniz. Buraya akşam giderseniz güneşi batırıp denizin dibinde, denizin melodisi eşliğinde rakı içebilirsiniz. Mezeler lezzetli ve fiyatlar makul!  For the english speaking people I would recommend you eating fish and drinking Rakı on the beach in the evening/night. Don't forget eating mazes (like spanish tapas). This is the best place in Büyükçakıl.
5
D...... C.....
Bu mekanı çok seviyorum. 6 yıldır her Kaş'a gelişimde en az iki üç kere giderim. Bilen bilir, burası bir aile işletmesi olup çok kibar ve nazik insanlarca işletilmektedir. Butik bir mekandır. Buraya gündüz giderseniz güzel öğlen yemekleri yiyip plaja içkinizi yudumlayabilirsiniz. Buraya akşam giderseniz güneşi batırıp denizin dibinde, denizin melodisi eşliğinde rakı içebilirsiniz. Mezeler lezzetli ve fiyatlar makul! 

For the english speaking people I would recommend you eating fish and drinking Rakı on the beach in the evening/night. Don't forget eating mazes (like spanish tapas). This is the best place in Büyükçakıl.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!