Yükleniyor...
3.8 Puan
4 Yorum

Ömür

Andifli Mahallesi, Büyük Çakıl Plajı, Kaş, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Yorumlar (4)
5
D...... C.....
Bu mekanı çok seviyorum. 6 yıldır her Kaş'a gelişimde en az iki üç kere giderim. Bilen bilir, burası bir aile işletmesi olup çok kibar ve nazik insanlarca işletilmektedir. Butik bir mekandır. Buraya gündüz giderseniz güzel öğlen yemekleri yiyip plaja içkinizi yudumlayabilirsiniz. Buraya akşam giderseniz güneşi batırıp denizin dibinde, denizin melodisi eşliğinde rakı içebilirsiniz. Mezeler lezzetli ve fiyatlar makul!  For the english speaking people I would recommend you eating fish and drinking Rakı on the beach in the evening/night. Don't forget eating mazes (like spanish tapas). This is the best place in Büyükçakıl.
5
D...... C.....
Bu mekanı çok seviyorum. 6 yıldır her Kaş'a gelişimde en az iki üç kere giderim. Bilen bilir, burası bir aile işletmesi olup çok kibar ve nazik insanlarca işletilmektedir. Butik bir mekandır. Buraya gündüz giderseniz güzel öğlen yemekleri yiyip plaja içkinizi yudumlayabilirsiniz. Buraya akşam giderseniz güneşi batırıp denizin dibinde, denizin melodisi eşliğinde rakı içebilirsiniz. Mezeler lezzetli ve fiyatlar makul! 

For the english speaking people I would recommend you eating fish and drinking Rakı on the beach in the evening/night. Don't forget eating mazes (like spanish tapas). This is the best place in Büyükçakıl.
1
E.... E....
Berbat - Büyükçakil güzel bir doga parçasi ama giderseniz bu tesise gitmeyin, Kas'ta geçirdigim en kötü gündü, toplam 6 isletme var, sanirim en berbatini seçmisiz. Yemekler ortalama ama çok geç çikiyor, önceligi de tanidigi müsterilerine veriyorlar, 1 saat izgara mi beklenir? Servis ondan da berbat, (yemek bitti içecek gelmemisti hala) isletmecilik çok kötü. Tamam salas bir yer ve fazla beklentim yok ama yani basinda servisi daha iyi olan tesisler var iste. Ama burasi salasligi asmis. Söyle ki, etrafta tasmali köpekler dolasiyor, içlerinde bazilari arkadaki köyden bazilari da kendi müsterilerininmis, bu köpek sahiplerinin da maalesef diger insanlara saygisi yok, çünkü köpeklerini serbest birakmislar, içlerinden denize girenler, birbirlerini kovalayanlar,baskalarinin havlularina yatanlar, oraya buraya ihtiyacini giderenler(!) bir plajda hiç hos olmuyor. isletmeciye söyledigimizde orali olmadi, "normal, bisey yapmaz" dedi (plajdaki diger mekanlar bu kadar umursamaz degil), yine de bir iki saat tahammül edebildik. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum bu tesisi.
4
E... A....
Büyük Çakildaki Mekanimiz - Kas'a gittigimde büyük çakila ugramadan dönmek olmaz. Burasinin tek dezevantaji Kas'in diger sakin plajlarina nazaran birbirine çok yakin sezlong ve semsiyelerin olmasi. Deniz yer yer kaynak sularinin olmasi sebebiyle soguk ama yüzmeye doyamayacaginiz güzelliktedir. Bizi buraya getiren sebeplerden biri de keyifli ögle yemegi molalarimiz. Ömür restauranti isleten bayan (Arkadaslara yaptigim yorumu söyleyeyim: mizaç olarak erkek görüntüsünde ama eli çok nefis. Gerçekten hayatta içtigim en güzel limonatalardan birini yapiyor. Özel sosta beklettigi tavuk izgarasi ve yanina ikram ettigi patlican-biber-patates kizartmalari nefis, yogurt seçimi mükemmel. Restaurantin sundugu plaj imkani belki diger yerlere göre daha lüks degil ama bence daha rahat, agaç gölgesinde kiyiya vuran deniz dalgalarinin taslar üzerinde çikardigi akustik sesle, yemek sonrasi uyku, iste bu dedirten güzellikte.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım