Yükleniyor...
3.1 Puan
21 Yorum

No 11

Terzi Sokak, Kaş, Antalya
Kategoriler Publar
Mutfaklar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 05349667581
Yorumlar (21)
4
E... O...
90lar pop eşliğinde eğlence için ideal. Küçük bir mekan o yüzden erken gitmekte yarar var, diğer türlü yer bulmak zor oluyor. Kaş’da türkçe pop ile eğlence için doğru adres.
1
U....... S.....
Mekan sahibi çok kaba ve tecrübesiz birisi sebepsiz yere kendi beğendiği kız bana baktı diye beni mekandan çıkarttı ve müsadenizi istiyorum dedi sebebini sorduğumda ise ben gerekli herşeyi öğrendim dedi eyvallah dedim ve mekandan çıktım kimseye önermiyorum.
1
O... S.....
Hiçbir artısı olmayan standart bir mekan, ukala sevimsiz garsonları cabası, bunları bu hale getiren istanbul beyazyaka tayfası başka birşey değil
1
H.... C....
Bir bardak long island 47 lira. Bir sürahi 185 lira. Sorduğumda 5bardak çıkıyor dediler ama anca 3bardak çıkıyor sürahiden. 185/3=61.67 tl. E kardeşim neden sürahi alıyoruz? Müşteri dostu olmayan işletme.
5
A.... Ş.......
Barlar sokağındaki favorimiz. Grup olarak giderseniz çok eğlenirsiniz. Gelincik votkası da sakız votkası ile yarışır. Fiyatlar uygun. Personel dikkatli ve tecrübeli. Sizi rahatsız edebilecek kimse olmaz çünkü bu konuda da çok dikkatliler. Hemen müdehale ediyorlar.
3
N.... Ö.....
Damla sakızlı votkasını mutlaka için. Bundan 5-6 yıl önce bence Kaş’ın en güzel barı burasıydı. Ama her yıl ufak ufak bir düşüş gözlemliyorum maalesef. Yabancı şarkıları baya tedavülden kaldırılmış şarkılar. 45’lik gecesi yaptıklarında eğlenebilirsiniz ama bir gece çok tuttu diye ertesi gece aynı şarkılarla gene 45’lik gecesine denk gelirseniz şaşırmayın.
1
A.... Y......
Kalitesiz çalışanlara sahip bir mekan. Üç beş mekan sokağı parsellemiş istedikleri gibi at koşturur haldeler. Aynı tarzda başka yer olmadığı için de insanlar mecburen tercih ediyor. Karşılarında biraz daha seçici bir müşteri kitlesi olsaydı başarısız müzik seçimleri ve yetersiz menüleriyle de çoktan silinip giderlerdi. Dört müşteriyi erkek olmaları nedeniyle 4 kişilik masadan kaldırdıklarına ama sonrasında aynı masaya iki erkek müşteriyi oturttuklarına da bizzat şahit oldum. Çalışanları müşteriye insanca davranmayan hiç bir mekan benden puan alamaz. 1 puan bile çok.
1
Y.... S.....
Bu hiç bir özelliği olmayan mekanın çalışanları, müzikleri ve fiyatları berbat. Biraz dolaşın çok daha güzel mekanlar bulabilirsiniz zaten avuç içi kadar kasaba
3
E... G...........
Muzikler idare eder, fiyatlar bence baya pahaliydi. Yani bi bomonti 18 lira kasin geneline gore asiri pahali. Bi de insan yaninda fistik mistik bisey verir:)
3
E... G...........
Muzikler idare eder, fiyatlar bence baya pahaliydi. Yani bi bomonti 18 lira kasin geneline gore asiri pahali. Bi de insan yaninda fistik mistik bisey verir:)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım