Yükleniyor...
2.5 Puan
4 Yorum

Moj Balkan Mutfağı

Andifli Mahallesi, Öztürk Sokak, No 4, Kaş, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Balkan
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 05324856198
Yorumlar (4)
4
G.... Ö....
Mezelerinin lezzetini anlatabilmem mümkün değil, Boşnak mantısı şu ana kadar yediklerimin en iyisi, ızgaraları da büyük porsiyon ve çok lezzetliydi.  Soka, kabak ve pırasa mezelerini isteyin, pişman olmazsınız.
4
P.... T....
Güneşte kurutarak yaptıkları kuru et tat ve görüntü olarak pastırmaya yakın. Tuzu azıcık daha az olsa on numara olurmuş. Soka dedikleri bir çeşit tatlı soğan ve yoğurttan yapılan güzel bir meze. Balkan mantısı ise gerçekten harika. Yalnız üzerine bizim mantılardaki gibi sos aramayın, yalnızca manda yoğurdu ile servis ediliyor. Fiyatlar biraz fazla gelebilir. Servis hızı orta halli. Hizmet güler yüzlü :)
1
A........... A...........
Tamamen kiyma halinde oldugu icin geri gonderilen ve cok az daha pisirilip geri getirilen kofteler keyfimizi cok kacirdi. Bircok kez balkanlarda cevapcici kofte yemis insanlar olarak koftelerin normalden cok cok daha kalin oldugunu orijinali gibi yapilirsa daha iyi pisebilecegini de soyledik ama "bu kofte boyle olur benim balkanlarda iki dukkanim var" benzeri cumleleri duymamiz daha da tatsiz oldu. Yemeden ciktik. Izgaranin azizligine ugradiklarina inanmak istiyoruz. Yine de aklinizda bu degerlendirme bulunsun.
1
A........... A...........
Tamamen kiyma halinde oldugu icin geri gonderilen ve cok az daha pisirilip geri getirilen kofteler keyfimizi cok kacirdi. Bircok kez balkanlarda cevapcici kofte yemis insanlar olarak koftelerin normalden cok cok daha kalin oldugunu orijinali gibi yapilirsa daha iyi pisebilecegini de soyledik ama "bu kofte boyle olur benim balkanlarda iki dukkanim var" benzeri cumleleri duymamiz daha da tatsiz oldu. Yemeden ciktik.
Izgaranin azizligine ugradiklarina inanmak istiyoruz. Yine de aklinizda bu degerlendirme bulunsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım