Yükleniyor...
4.0 Puan
45 Yorum

L'apero

Andifli Mahallesi, Likya Caddesi, No 1/A, Kaş, Antalya
Kategoriler Barlar
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0242 8362085
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
4
S.... S..
Kaş'ta gurme denilebilecek ender restoranlardan biri. Fransız mutfağının ürünleri gerçekten başarılı bir şekilde temsil ediliyor. Yediğimiz her üründen memnun kaldık. Mekanın servisinde herhangi bir sıkıntı yok, gayet iyi şekilde hizmet ediliyor. Bu arada rezervasyon yapıp gitmekte fayda var.  Mekanın ambiyansı da şirin bahçesiyle çok güzel. Üstelik L'apero lokasyon olarak, meyhanelerin bulunduğu kalabalıktan kendini sıyırmasıyla da iyi bir noktada bulunmakta. Yalnız fiyatları başta şaraplar olmak üzere biraz aşırı, onu belirtmem gerekli.
4
S.... S..
Kaş'ta gurme denilebilecek ender restoranlardan biri. Fransız mutfağının ürünleri gerçekten başarılı bir şekilde temsil ediliyor. Yediğimiz her üründen memnun kaldık. Mekanın servisinde herhangi bir sıkıntı yok, gayet iyi şekilde hizmet ediliyor. Bu arada rezervasyon yapıp gitmekte fayda var. 

Mekanın ambiyansı da şirin bahçesiyle çok güzel. Üstelik L'apero lokasyon olarak, meyhanelerin bulunduğu kalabalıktan kendini sıyırmasıyla da iyi bir noktada bulunmakta. Yalnız fiyatları başta şaraplar olmak üzere biraz aşırı, onu belirtmem gerekli.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım