Yükleniyor...
4.1 Puan
28 Yorum

Kasım Restaurant

Hükümet Caddesi, No:12, Kaş
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Yorumlar (28)
1
B.... V........
Bugün yedik, hemen yazmak istedim. Malesef yemekler dokundu, Kaş’ta yaşadığımız en talihsiz deneyim... Bir de iki pors. sıcak yemek, ortaya bir zeytinyağlı tabağı ve 2 meşrubata 100 ₺ verdik. Yazık günah... Biz yandık siz yanmayın :(
5
B.... T...
5
M..... Ö.......
Şahane ötesi mükemmel ev yemeklerinde tek adresiniz olacağından çok eminim.Tüm personeli Güler yüzlü hijyenik ve çok alakadarlar.
4
M.... C....
zeytinyağlılarını çok beğendim. gayet tazeler ve fiyatları da bir tatil beldesine göre gayet makul. tatile ev yemeği molası vermek isterseniz deneyebilirsiniz.
4
M.. M..
zeytinyağlılarını çok beğendim. gayet tazeler ve fiyatları da bir tatil beldesine göre gayet makul. tatile ev yemeği molası vermek isterseniz deneyebilirsiniz.
3
F.... S........
Fiyatlar çok pahalı. Ev yemeği yemek için tercih ettik fakat ev yemeklerine kebap ücreti ödedik. Lezzet olarak standarttı bir ekstrası yoktu. Fiyatların yerine lezzetlerin üzerinde uğraşmaları daha olumlu olur diye düşünüyorum.
2
E... O...
Öğle yemeğinde ev yemeği tercih ederek Kaşım’ı denedik. Fiyatlar fahiş pahalı,zeytinyağlı tabağına bu kadar fiyat istendiği görülmemiştir. Lezzetler ise ortalamanın altında, fiyata değmiyor.
4
E... B..
Zeytinyağlılar çok lezzetli ve fiyatları makul. Self servis hizmet veriliyor. İstediğiniz yemeklerden sizin istediğiniz kadar koyuyorlar. Sağlıklı ve doyurucu bir tabak alabiliyorsunuz. Öğlen saatlerinde ya da plajdan dönüşte tercih edilebilecek bir yer.
5
E.... A.....
Yemekleri bol ve lezzetliydi. Maşa sayisi az olduğu için boş masa için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Manza eşliğinde yemek yiyebilirsiniz. Tek problemi yemekleri soğuk muhafaza edip mikrodalga da ısıtıp servis etmeleri. Tavuk yemeği tekrar ısındığında lezzetini kaybettiği için o yemekten memnun kalmadım. Onun dışında herşey güzeldi.
5
I.... Y.........
Eğer Kaş’ta uygun fiyata çeşitli sebze yemekleri yemek isterseniz adres burasıdır. Yunan Musakkası denemek istedik ek olarak fakat fazla yağlıydı. Onun haricinde biz baya doyduk ve lezzetliydi. Personel çok candan!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım