Yükleniyor
Yükleniyor...
3.0 Puan
97 Yorum

Derya Beach & Restaurant

Andifli Mahallesi, Hükümet Caddesi, No 18, Kaş, Antalya, Kas, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 700 TL

Derya Beach & Restaurant Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 10:00 24:00
Salı 10:00 24:00
Çarşamba 10:00 24:00
Perşembe 10:00 24:00
Cuma 10:00 24:00
Cumartesi 10:00 24:00
Pazar 10:00 24:00

Derya Beach & Restaurant Yorumları (97)

1

G.... Ö.....

Kaşa ilk defa geliyorum ismini çokduyduğum için uğramak istedim biftek dürüm ve ayran siparis ettim cok lezzetsizdi. Catal bıcakla birlikte bir adet peçete bırakılmıştı ekstra istediğimizde çatalınızın altında var dendi eve peçete bile alamadık gereksiz pahalı yemeklerin yanında pecete vermek zor olmamalı. Neyse zamanında muhakkak iyidir ama artık değiller bence gitmeyin.
1

K............ K............

6 dakika önce Aynı hafta 1 kere şezlong yok denildi, saat 12:00 diye olabilir dedik ciktik. 2. Kez 10:30 da gittik. Golge olan heryere rezerve denildi. Bu arada işletme telefonla rezervasyon yapmadığını söylüyor. Yan tarafında Çınarlar var orayı tercih edin. En azindan ilgililer yemekleride başarılı.
1

Y.... K......

Girdiğimizde yer gösterilmesi için yardım istediğimiz görevli istediğiniz yere geçin dedi. Geçtik, diğeri gelip buralar hep rezerve sizi arkaya atmam lazım normalde dedi. Bu rezerve olayını çözebilmiş değilim. 80 tl harcama limiti var. Pizzaları çok ünlüymüş (!) diye sipariş verdim. Üzerinde ki etler bir garipti akşamına da hasta olduk. Çalışanlar saygısız, yemekler kötü, eski popülerliği yok. Tek güzel yanı denizi. Onun içinde Çınarlar Beach’e falan gidin benden soylemesi.
1

G.... K......

80 lira harcama limiti var. Bu kısımda problem yok fakat mekan çok özensiz. Yediğimiz yemekler oldukça kötüydü. Bir daha asla gelmem. Kimseye de önermem. Çalışanlar asla eleştiri kabul etmiyor. Muhataplar çok ciddiyetsiz. Senli benli ve sert konuşuyorlar. Gelmeyin derim.
3

B.... G....

Dip dibe sezlonglar ilgisiz çalışanlar aksamdan sezlong rezervasyonu yapıldığı iddia ediliyor? Gittiğinizde oturamiyorsunuz kimse de yüzünüze bakmıyor. Ama pizzası lezzetliydi. Kisi basi 80 liralık harcama yapmak zorundasınız ama yeme içme oluyor zaten. Deniz temiz ama diğer yerlere göre bi tık soğuktu
1

Ö.... G.....

1

E.... K..........

Dipdibe şezlonglar, gecekondu gibi yerlerin altında yer göstermeler, çalışanların birbirinden haberlerinin olmaması ama 2 parmak alkol konulan meyve suyu kıvamındaki kokteyllere 70 TL hesap istenmesi.... param var bugün de rezil olmak istiyorum diyorsanız yolunuz açık olsun
5

F...... F......

5

F...... F......

5

F...... F......

Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım