Yükleniyor...
2.6 Puan
5 Yorum

Çınarlar

İbrahim Serin Caddesi, Kaş, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0242 8362860
Yorumlar (5)
3
E... E...
Çınarlar Beach için yazıyorum. Kişi başı 50₺ ödeyip girdiğimiz plajda her şey ateş pahası. 50lik şişe Efes 27₺. 50₺nin içinde yiyip içebiliyorsunuz ancak iki tane içemiyorsunuz mesela. 54₺ ödemeniz gerek. Plaj çok kalabalıktı. Çok memnun kalmadım açıkçası.
2
M.... S......
Gereksiz pahalı. Yemekler lezzetli değildi ve özensizdi. Pizzadan kıl çıktı. Hijyenik değildi yani. Aynı fiyata çok daha iyi alternatifler bulabilirsiniz.
2
D..... Y..........
Çınarlar beach için yazıyorum! Aslında baya sevmiştim ancak kasada ki bayan arkadas göz göre göre hesabı fazla aldı! Tekrar kontrol etmesini istedik ay pardon dedi ama yine eksik para verdi! Uğraşamadık daha fazla!... hesabınızı kontrol ederek ödeyiniz!...
5
E.. E..
The best Turkish pizza store in town. Everyone must visit this place before they leave Kas. The waiters are really polite and funny. Have a nice meal.
1
D.... G....
Menü seçimine göre müsteri kabul ediyorlar bayramin 3.günü pizza yemek istedigimiz için içeri kabul edilmedik. Pizzaci olmasina ragmen izgara seçmemiz halinde oturabilirsiniz cevabi verildi. Kisacasi terbiyesizlik...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım