Yükleniyor...
3.2 Puan
18 Yorum

Ayı

Andifli Mahallesi, Hükümet Caddesi, No 12, Kaş, Antalya, Kas, Antalya
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 05336613154
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
2
S.... S..
Bu yıl 29 Ekim'in salı gününe gelmesiyle long weekend anlayışıyla kendimizi Kaş'a attığımızda bir akşam canımızın hamburger çekmesiyle bu mekanı tercih ettik.  Manzarası gerçekten güzeldi. Ancak deniz gören masalarında oturma düzeni arkalığı olan banklarla sağlanmış ve bu banklar masaya göre alçak kalmaları yüzünden çok rahatsız bir oturma düzeni olduğunu fark ettik. İstediğimiz ekstra minderlerle bu sorun biraz giderildi, ama arkaya yaslanmak tasarım açısından hiç ergonomik düşünülmediği için yine de çok rahat edemedik. Mekanda servis oldukça ağır hareket etti. Gerek siparişlerin alınmasında, gerek de içkilerin getirilmesi uzun süre aldı. Hamburgerlerin pişirilmesi de beklediğimizden uzun sürdü. Açıkçası hamburger fena değil desem de ben en azından tam umduğumu bulamadım, çünkü özellikle ekmeğini beğenmedim. Yemekler de esas beğendiğim patates kızartması oldu. Fiyatları makul olmamakla beraber, aşırı pahalı da sayılmazdı.  Sonuç olarak deniz manzaralı hoş bir ambiyansı olsa da rahatsız oturma düzenleri, ağır servisi, beklentimi karşılamayan hamburgeriyle bu mekan genel anlamda beklentilerimin altında kaldı.
2
S.... S..
Bu yıl 29 Ekim'in salı gününe gelmesiyle long weekend anlayışıyla kendimizi Kaş'a attığımızda bir akşam canımızın hamburger çekmesiyle bu mekanı tercih ettik. 

Manzarası gerçekten güzeldi. Ancak deniz gören masalarında oturma düzeni arkalığı olan banklarla sağlanmış ve bu banklar masaya göre alçak kalmaları yüzünden çok rahatsız bir oturma düzeni olduğunu fark ettik. İstediğimiz ekstra minderlerle bu sorun biraz giderildi, ama arkaya yaslanmak tasarım açısından hiç ergonomik düşünülmediği için yine de çok rahat edemedik.
Mekanda servis oldukça ağır hareket etti. Gerek siparişlerin alınmasında, gerek de içkilerin getirilmesi uzun süre aldı. Hamburgerlerin pişirilmesi de beklediğimizden uzun sürdü. Açıkçası hamburger fena değil desem de ben en azından tam umduğumu bulamadım, çünkü özellikle ekmeğini beğenmedim. Yemekler de esas beğendiğim patates kızartması oldu. Fiyatları makul olmamakla beraber, aşırı pahalı da sayılmazdı. 

Sonuç olarak deniz manzaralı hoş bir ambiyansı olsa da rahatsız oturma düzenleri, ağır servisi, beklentimi karşılamayan hamburgeriyle bu mekan genel anlamda beklentilerimin altında kaldı.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!