Yükleniyor...
3.2 Puan
18 Yorum

Ayı

Andifli Mahallesi, Hükümet Caddesi, No 12, Kaş, Antalya, Kas, Antalya
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 05336613154
Yorumlar (18)
2
S.... S..
Bu yıl 29 Ekim'in salı gününe gelmesiyle long weekend anlayışıyla kendimizi Kaş'a attığımızda bir akşam canımızın hamburger çekmesiyle bu mekanı tercih ettik.  Manzarası gerçekten güzeldi. Ancak deniz gören masalarında oturma düzeni arkalığı olan banklarla sağlanmış ve bu banklar masaya göre alçak kalmaları yüzünden çok rahatsız bir oturma düzeni olduğunu fark ettik. İstediğimiz ekstra minderlerle bu sorun biraz giderildi, ama arkaya yaslanmak tasarım açısından hiç ergonomik düşünülmediği için yine de çok rahat edemedik. Mekanda servis oldukça ağır hareket etti. Gerek siparişlerin alınmasında, gerek de içkilerin getirilmesi uzun süre aldı. Hamburgerlerin pişirilmesi de beklediğimizden uzun sürdü. Açıkçası hamburger fena değil desem de ben en azından tam umduğumu bulamadım, çünkü özellikle ekmeğini beğenmedim. Yemekler de esas beğendiğim patates kızartması oldu. Fiyatları makul olmamakla beraber, aşırı pahalı da sayılmazdı.  Sonuç olarak deniz manzaralı hoş bir ambiyansı olsa da rahatsız oturma düzenleri, ağır servisi, beklentimi karşılamayan hamburgeriyle bu mekan genel anlamda beklentilerimin altında kaldı.
2
S.... S..
Bu yıl 29 Ekim'in salı gününe gelmesiyle long weekend anlayışıyla kendimizi Kaş'a attığımızda bir akşam canımızın hamburger çekmesiyle bu mekanı tercih ettik. 

Manzarası gerçekten güzeldi. Ancak deniz gören masalarında oturma düzeni arkalığı olan banklarla sağlanmış ve bu banklar masaya göre alçak kalmaları yüzünden çok rahatsız bir oturma düzeni olduğunu fark ettik. İstediğimiz ekstra minderlerle bu sorun biraz giderildi, ama arkaya yaslanmak tasarım açısından hiç ergonomik düşünülmediği için yine de çok rahat edemedik.
Mekanda servis oldukça ağır hareket etti. Gerek siparişlerin alınmasında, gerek de içkilerin getirilmesi uzun süre aldı. Hamburgerlerin pişirilmesi de beklediğimizden uzun sürdü. Açıkçası hamburger fena değil desem de ben en azından tam umduğumu bulamadım, çünkü özellikle ekmeğini beğenmedim. Yemekler de esas beğendiğim patates kızartması oldu. Fiyatları makul olmamakla beraber, aşırı pahalı da sayılmazdı. 

Sonuç olarak deniz manzaralı hoş bir ambiyansı olsa da rahatsız oturma düzenleri, ağır servisi, beklentimi karşılamayan hamburgeriyle bu mekan genel anlamda beklentilerimin altında kaldı.
3
N.... N....
Mekan ve ambiyans ne kadar güzelse hizmet bir o kadar vasat. Masaları organize eden kadının tavırları ters ve agresif insana huzursuzluk veriyor. Yemeklerin porsiyonları küçücük tadımlık gibi adeta. Servis adabı yok peçeteyi bile zor alabildik. 3 puanı sadece ortama ve tatlı ışıklandırmalarına verdim bir daha uğramam
4
B...... B......
Ayı bildiğimiz Ayı ama manzara bildiğimiz manzara değil. Kaş'ın en ferah yeri olabilir. Kaş'a gittiyseniz bu manzaraya karşı muhakkak bir şeyler için derim ????
4
B...... B......
Ayı bildiğimiz Ayı ama manzara bildiğimiz manzara değil. Kaş'ın en ferah yeri olabilir. Kaş'a gittiyseniz bu manzaraya karşı muhakkak bir şeyler için derim
2
M..... B..
Bu kadar güzel bir mekan ancak bu kadar hayal kırıklığı olabilir.

Oncelikle servis cok yavas. Mekanda 10 masa dolu olmasına rağmen hazır içecekler bile en erken yarım saatte geliyor.

Leziz denilen Meksika yemeklerinden hiç birşey anlamadık. Soyledigimiz peynir fondulu yemegin peyniri bildiğin kesilmişti. Yemeği beğenmeyip sefle konuşunca da doğru düzgün bir açıklama duyamadık. Ama yinede durumu duzeltmek için ufak bir extra ikramla beraber yemek tekrar geldi. Yeniden yaptıklarımı daha kötüydü ilki mi bilemiyorum.

Eğer amacınız içki içip oturmaksa gelinebilir. Eğer maksadınız yemek yemekse asla tavsiye etmiyorum. Aynı fiyatlara belki de çok daha ucuza çok daha güzel yemek yiyebileceğiniz mekanlar var Kaş'ta.
2
M..... B..
Bu kadar güzel bir mekan ancak bu kadar hayal kırıklığı olabilir. Oncelikle servis cok yavas. Mekanda 10 masa dolu olmasına rağmen hazır içecekler bile en erken yarım saatte geliyor. Leziz denilen Meksika yemeklerinden hiç birşey anlamadık. Soyledigimiz peynir fondulu yemegin peyniri bildiğin kesilmişti. Yemeği beğenmeyip sefle konuşunca da doğru düzgün bir açıklama duyamadık. Ama yinede durumu duzeltmek için ufak bir extra ikramla beraber yemek tekrar geldi. Yeniden yaptıklarımı daha kötüydü ilki mi bilemiyorum. Eğer amacınız içki içip oturmaksa gelinebilir. Eğer maksadınız yemek yemekse asla tavsiye etmiyorum. Aynı fiyatlara belki de çok daha ucuza çok daha güzel yemek yiyebileceğiniz mekanlar var Kaş'ta.
4
B.... K.........
Nacho'ları süper. Samimi ve keyifli bir mekan. Garsonları da pek şeker ve güleryüzlüydü. Servis bazen yavaş olabiliyor ama tatil için geldiğin yerde manzaranın ve müziklerin tadını çıkarmak varken servis hızına takılmanın çok anlamı yok. Hemen her sene geldiğimiz kaş'ta son iki yıldır en çok keyif aldığımız mekanlardan bir oldu burası.
4
O.... Ç.....
Great atmosphere, great employees. I loved the mexican pizza too. I also recommend the coffee shop in the premise. Oh also it is right by the light house.
4
N...... N......
Çok büyük bir mekan ancak çalışan sayısı o kadar az ki çalışanlara üzüldüm. İstanbulda 5'te 1'i kadar mekanda buradakinin 2 katı çalışan varken, bu denli büyük alanda neden bu kadar az çalışan? Hepsi de çok ilgili ve güler yüzlüler. Allah kolaylık versin. Yemekten sonra keyifli vakit geçirmek için uygun bir yer. Kahveleri de çok şahane, tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım