Yükleniyor...
1.5 Puan
4 Yorum

2000 Çorba, Pide ve Kebap Salonu

Kaş Merkez, Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Yorumlar (4)
1
O... B..........
Ekmek arası döner istedim; ekmek bayat ve soğuktu. İçindeki döner de yeterince sıcak değildi. Arkadaşım kanat istedi; onun da porsiyonu azdı. Yayık ayranı da su gibiydi... Kesinlikle tavsiye etmiyoruz bu mekanı. Hesabı bile hesap cüzdanında getirmediler, şaka gibi =)
3
E... E...
Biraz sulu yemek yiyelim diye geldiğimiz yer. Mercimek çorbası 8₺. Yine fiyatlar yüksekti ama tadı güzeldi. Tavuk sote 14₺ idi, tadı fena değildi.
1
M.... S......
Fiyat performans diye düşündük ama hiç öyle değilmiş. Aynı caddede çok daha güzel mekanlar var. Lezzet gerçekten çok kötüydü. Köftelerin içi çiğ dışı yanıktı. Gitmeyin
1
M...... D........
Tavsiye asla etmeyecegim bir mekan... - Mekanist'e yaptigim yorumlarda genelde olumlu görüse sahip olduklarimi seçiyorum. Ama burasi acaip sinir bozucu bir mekan. Yaptiklari döner öyle tuzlu olmustu ki yiyemedik. Bunu söyledigimizde "evet, eti çok tuzlu yapmisiz" dedilr dürüstçe. Ama gayet normal bir durummus gibi herhangi bir özür, yerine baska bir sey önermek gibi bir kibarlik (daha dogrusu esnaflik) göremedim. Isletmeye temiz diyemeyecegim. Tegzahindan, kiyafetlerine, masalarindan, yerlerine kadar sahsimca sorunluydu. Mecburiyetten gittigimiz bu mekanda içtigimiz çorbanin içinde de bir önceki aksamin pilavinin pirinçleri vardi!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım