Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Murat Dondurma

Şevket Tokuş Caddesi, Alanya, Antalya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Yorumlar (4)
1
M....... K.........
30 km mesafeden baklava yemeye gidiyorsunuz! Fakat kadayıflı ve size göre baklava olmayan bir baklava türü ile karşılanıyorsunuz! Ürünlerini tatma fırsatım olmadı çünki kızdık ve ayrıldık oradan..Özensiz ve ilgisizler o baklava dedikleri kesinlikle baklava olamaz!
5
B....... Y......
Fiyat performans olarak Türkiye nin en Iyisi Meyvelileri çok çok iyi ve ucuz Alanya da dondurma rekabeti bize yarar Yine de benim favorim daha pahalı olsa da bamyacı
5
B....... Y......
Fiyat performans olarak Türkiye nin en
Iyisi
Meyvelileri çok çok iyi ve ucuz
Alanya da dondurma rekabeti bize yarar
Yine de benim favorim daha pahalı olsa da bamyacı
5
A.... Y.....
Siddetle önerilir: Avokadolu Dondurma! - Murat Dondurma da Alanya'da çok bilinen, eski dondurmacilarindandir. Eskiden çok fazla begenmesem de son yillarda kendilerini iyi yönde çok fazla gelistirdiler. Birkaç yil önce yeni çesitler yaratma çabalari da çok basarili oldu. Türkiye'de bir yerde var mi bilmiyorum ama Alanya'da ilk defa Avokadolu Dondurmayi yaptilar. Alanya'da avokado çok üretilir ve tüketilir. Ilk avokadolu dondurma haberini duydugumda isin asli yadirgamistim. Evimizin hemen karsisindaki subelerine gittim ve biraz merak biraz da süphe içinde avokadolu dondurmayi istedim. Süphem sundandi. Avokado çok lezzetlidir; ama hazirlamasini bilirseniz. Çünkü sade haliyle çok yavan bir tattir. Denedim. Inanilmaz güzeldi. Bildigim ve alisik oldugum avokado tadi soguk ve tatli bir sekilde önümdeydi. Ardindan müdavimi oldum tabiki :) Bunun yaninda yer fistikli dondurmalari da gerçekten çok basarilidir. Murat Dondurma'ya giden olursa bu lezzetleri denemekten geri kalmasin.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım