Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Öz Konya Etli Ekmek

Obagöl Mahallesi, Dadaşlar Caddesi, No 29, Alanya(Oba), Antalya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (3)
1
O.... M....
Hayatımda yediğim en kötü ıskenderı yapan mekan..bayat ekmeklerı kup kup kes, bımden aldıgın hazır donerı ustune serpıstır, bıraz margarın, bıraz ketcap oldu sana ıskender.. 4 kısı 60 tl hesap ödedik haram zıkkım olsun...
5
R...... G.........
Mekanimiz 2 yildan beri Alanya Büyük Otel Sokak A 101 yaninda hizmet vermektedir. Konya usulü etli ekmek ve çesitleri yaninda yesillik ikramimizdir. Ayrica kebap çesitleri, pizza çesitleri, iskender tavuk döner, künefemiz mevcut olup suana kadar hiçbir müsterimizden sikayet ve olumsuzluk almadik. Güler yüzlü personel ve isletmecisinden afiyet olsun -----25 Aug, 2014----- MEKANIMIZ 2 YILDIR AYNI YERÌNDE AYNI KALÌTE ÍLE VE HÌZMETLE AÌLE ÇALI§ANLAI ÌLE DEVAM ETMEKTEDÍR KONYA USULÛ ETLÍ EKMEK PÌZZA VE KEBAP ÇE§ÌTLERÍMÌZLE BEKLERÌZ EFENDÌM . -----04 Aug, 2014----- Mekanimiz 2 yildan beri Alanya Büyük Otel Sokak A 101 yaninda hizmet vermektedir. Konya usulü etli ekmek ve çesitleri yaninda yesillik ikramimizdir. Ayrica kebap çesitleri, pizza çesitleri, iskender tavuk döner, künefemiz mevcut olup suana kadar hiçbir müsterimizden sikayet ve olumsuzluk almadik. Güler yüzlü personel ve isletmecisinden afiyet olsun.
5
R...... G.........
Mekanimiz 2 yildan beri Alanya Büyük Otel Sokak A 101 yaninda hizmet vermektedir. Konya usulü etli ekmek ve çesitleri yaninda yesillik ikramimizdir. Ayrica kebap çesitleri, pizza çesitleri, iskender tavuk döner, künefemiz mevcut olup suana kadar hiçbir müsterimizden sikayet ve olumsuzluk almadik. Güler yüzlü personel ve isletmecisinden afiyet olsun


-----25 Aug, 2014-----

MEKANIMIZ 2 YILDIR AYNI YERÌNDE AYNI KALÌTE ÍLE VE HÌZMETLE AÌLE ÇALI§ANLAI ÌLE DEVAM ETMEKTEDÍR KONYA USULÛ ETLÍ EKMEK PÌZZA VE KEBAP ÇE§ÌTLERÍMÌZLE BEKLERÌZ EFENDÌM .


-----04 Aug, 2014-----

Mekanimiz 2 yildan beri Alanya Büyük Otel Sokak A 101 yaninda hizmet vermektedir. Konya usulü etli ekmek ve çesitleri yaninda yesillik ikramimizdir. Ayrica kebap çesitleri, pizza çesitleri, iskender tavuk döner, künefemiz mevcut olup suana kadar hiçbir müsterimizden sikayet ve olumsuzluk almadik. Güler yüzlü personel ve isletmecisinden afiyet olsun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım