Yükleniyor...
4.9 Puan
57 Yorum

Nira Gurme

Yeni Batı Mahallesi, 2416. Cadde, No 78, Yeni Mahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Steak, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 2566472
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (57)
1
K.... G..........
Sabah kahvaltı için burada ki yorumları okuyarak mekana gittim. 3 tür kahvaltıları var serpme kahvaltı kişi başı 35 serpme köy kahvaltısı 45 TL biz birer tane almak istedik ama garson arkadaş iki menüde ortak olan şeyleri 2 kişilik farklı olan şeyleri tek kişilik getirmek konusunu idrak edemedi ve tek kişilik söylenemediğini porsiyonların az oldugunu söyledi. Saat 11 gibi gittiğimizde zaten içeride bir tek müşteri yoktu. Demekki ihtiyaçları yok diye düşünerek kalkıp başka bir yere gittik. Ticarette elbette müşteriyi daha fazla kar elde edilen ürüne yönlendirebilirsiniz ama zorlayamazsınız o menüye ne yazdıysanız onu vermek zorundasınız kaldı ki menüde ürünlerin tek kişilik söylenemeyeceğine dair herhangi bir ibare yoktu.
5
F.... S.....
Yemeklerin lezzeti, ikramlar çok çok iyii. Burada yediğim Dana Şaşlık kebabına bayılıyorum. Türkiye de bir çok şehirde kebap ve diğer ürünleri denemiş biri olarak burası fiyat performans da göz önünde bulundurulursa Türkiye de ilk 5e kesinlikle girer. Otopark açısından da boylu boyunca park yeri oluyor, bir şekilde yoğunluk zamanında bile yer bulabiliyorsunuz, ayrıca vale hizmetleri de var önemseyene. Ailecek çok beğendiğimiz mekan olması sebebiyle teşekkürler.
4
ö...... A....
Temiz ve özenli bir mekan. Alt katında yöresel ürünleri bulabileceğiniz bir de marketi var. Bir tek otopark sorunu var. Ana cadde kenarında olduğu için yer sorunu oluyor.
4
ö...... A....
Temiz ve özenli bir mekan. Alt katında yöresel ürünleri
bulabileceğiniz bir de marketi var. Bir tek otopark sorunu var. Ana cadde kenarında olduğu için yer sorunu oluyor.
5
N.... A....
Vale hizmetinin olması da çok özel hissettirmiyor değil ayrı bir rahatlık ve güvenli bir mekan. Lezzetlerini konuşmaya gerek yok gidip tatmadıysanız çok şey kaybettiniz.
5
E.... Ö.......
Kesinlikle uygun fiyata tıka basa doyuyorsun. Tattığın lezzetleri unutmak mümkün değil. İlk fırsatta tekrar gideceğim. her şey için teşekkürler.
5
M.... B....
İkramlıklarının olması çok güzel bol çeşit en lezzet orada her gün gitsem yinede doyamam :) İkramlarının lezzetleri de eşsiz. teşeşkürler
5
E... K.....
Çorba ve ana yemekleri çok güzel ve doyurucuydu. O kadar doyuyorsun ama yinede tatlı da yemeden gidememek bir tek orada mümkün:) teşekkürler
5
C..... G.......
Mekan çok büyük kullanışlı mutfak açık herşey ne nasıl görebilmek çok iyi, ilgi ve lezzetler harika. Her saat kahvaltı olması da ayrı bir güzel.
5
A.... A.........
Künefeleri çok güzeldi muhteşem lezzet her gittiğimde tadıyorum. Sanırım künefe için bile her gün gidebilirim :) tek kelime ile mükemmel.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım