Yükleniyor...
2.7 Puan
9 Yorum

Özler Döner

Ragıp Tüzün Mahallesi, Ragıp Tüzün Caddesi, No 154, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner, Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0312 3447070
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (9)
3
Z.... E...
Güzel döner ancak bize yanmış kısımlarından da getirdiler. Öncesinde gelen meze yok, salata ve soğan veriyorlar. Fiyatlar ederinden biraz yüksek. Döner 26 lira. Kutu ayran 4 lira.
1
M. G....
Döneri, çorbası, beytisi ve garsonların hizmeti vasat, çay ikramıda berbat mekanın havası ise ayrı bir ilginçlik çok zevksiz solgun ve buz gibi renkler insanın içini karartıyor zaman ve para israfi berbat bir mekan gidilmez tavsiye etmiyorum.
1
G...... E.....
İftar için gittik çorbalar ezandan 10 dakika önce verildi doğal olarak buz gibi olmuştu iftar zamanında, çorbadan sonra iskenderleri en az 10 dakika bekledik gelen iskender küçük bir tabakta geldi üstelik yanında pilav vardı 3-5 gram et daha fazla koymamak için İskender'in yanına pilav koyulduğunu ilk defa görüyorum. Lezzet olarakta iskenderle yakından uzaktan alakası yoktu. Kötü bir mekan.
1
N..... A.....
Lokmanız ağzınızda, çatalınız havada kalır ve hoooppp garson tabaklarınızı alır "çay içer misiniz"!!!!! Lokmayı yutamadan ağzınız dolu dolu kaş göz işaretiyle evet ya da hayır demeye çalışırsınız. Söyleyince de "ÖZLER DÖNER BURASI" diye cevap veren bir çalışanla karşılaşırsınız.... Birkaç kez denedim ve her defasında aynı sorunla karşılaşınca ve bir de garsonların tepeden tepeden tavırlarını da ekleyince benim için ASLA GİDİLMEYECEK mekanlar listeme baş sırada yerleşti.
1
N..... A.....
Lokmanız ağzınızda, çatalınız havada kalır ve hoooppp garson tabaklarınızı alır "çay içer misiniz"!!!!!
Lokmayı yutamadan ağzınız dolu dolu kaş göz işaretiyle evet ya da hayır demeye çalışırsınız. Söyleyince de "ÖZLER DÖNER BURASI" diye cevap veren bir çalışanla karşılaşırsınız.... Birkaç kez denedim ve her defasında aynı sorunla karşılaşınca ve bir de garsonların tepeden tepeden tavırlarını da ekleyince benim için ASLA GİDİLMEYECEK mekanlar listeme baş sırada yerleşti.
3
C.... Ü....
Eski tadı bulamadım. Kalabalık saatlerde etler ateşe sardırılıyor ve pişmeden kesiliyor. Etin de yağlı ve sinir icerdigini gördüm. Önceleri lezzeti ve kalitesi daha başarılıydı.
4
G.... B...
Ozlerin ilk subesi burasini her zaman doludir lakin son zamanlarda et tedariginden mi bilemedim lezzet sanki bir tik dustu ama genede Ankara'daki en iyiler arasindadir ozelliklede bu sube afiyet olsun haaa doner sonrasi sicak kadayifi yemeden kalkmayin
5
M.... Ö..
Ankara döneri deyince akla Özler Döner geliyor. Gerçekten çok başarılı bir döner. Ama aynı kaliteyi açtıkları diğer şubelerde yakalayamadılar maalesef. Bu yüzden hemen hergün Adliyede olmama ve Adliyenin yanında şubeleri olmasına rağmen, canım döner yemek isteyince Etlik'teki yerlerine gidiyorum mecburen.
5
Y.... Z...
mekan merkezi bir yerde olsa mutlaka her fırsatta ugrayacagım fakat konum ve trafik insanın gözünde büyüyor o nedenle sık gidemiyorum, denemediyseniz mutlaka ugrayın, eski et tadını bulamazsanızda harmanlaması ve pişirmesi mükemmel..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım