Yükleniyor...
2.3 Puan
8 Yorum

Simitçi Dünyası

Meydan AVM, Zemin Kat, Kentkoop Mahallesi, Başkent Bulvarı, No 255/12, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (8)
1
G.... Ş........
Servis kötü, çalışanlar oldukça suratsızdı. Simitler bayat ve soğuk geldi. Bir daha uğrayacağımı sanmıyorum. Tavsiye etmiyorum.
1
M.. M..
Çalışanların kaba, saygısız ve itici oldukları bir cafe. Meydandaki diğer cafeler önünden geçerken sizi içtenlikle davet ederken simitçide sipariş verirken bile sallanmıyorsunuz. Kaba çalışanları değişene kadar çevremdekilerle gitmeme kararı aldım.
5
Y...... T.....
Sıcacık ilgi.tatlış biyer. Açık büfe azcık daha zengin olsa. Tatlılar mesela.simit tarzı çok iyi.zaten simitci zaten :)))işletmeciler alakadar güleryüzlü. Sevdim.
5
K... E......
Servis kalitesi çok iyiydi. İftar menüleri muhteşemdi. Herşey çok zamanında geldi. Ürünlerin kalitesi, personelin güler yüzlülüğü muhteşemdi. Kesinlikle tavsiye ederim. Frambuazlı çörek ve Alaturka pizza
1
R.... R....
REZALETTTT!!!!!! Öncelikle garsonlar nasıl konuşacağını bilmiyor serpme kahvaltı istedik tabaklar pis geldi simit dünyasında tereyağlı simit kalmamıştı sahanda yumurta yağda yüzmesine rağmen pişmemişti yiyecekler temizlik açısından, tat ve görüntü oldukça yetersizdi. Simitçi dünyası gibi bir yerin yapması gereken tek şey kahvaltı, onu bile becerememişlerdi. Serpme kahvaltının fiyatı 35tl idi kesinlikle haketmiyor. Haklarını yemeyeyim simitleri güzeldi.
1
R.... R....
REZALETTTT!!!!!!
Öncelikle garsonlar nasıl konuşacağını bilmiyor serpme kahvaltı istedik tabaklar pis geldi simit dünyasında tereyağlı simit kalmamıştı sahanda yumurta yağda yüzmesine rağmen pişmemişti yiyecekler temizlik açısından, tat ve görüntü oldukça yetersizdi. Simitçi dünyası gibi bir yerin yapması gereken tek şey kahvaltı, onu bile becerememişlerdi. Serpme kahvaltının fiyatı 35tl idi kesinlikle haketmiyor.
Haklarını yemeyeyim simitleri güzeldi.
2
M.... A....
Güzel bir kahvaltı beklentisiyle gitmiştim. Mekan fiziksel olarak güzel ancak nefaset ve servis kalitesi yetersiz. Siparişini verdiğim simit bayattı. Isıtılmış olması bile bunu gizleyemiyordu. Bunu söylediğimde "hayır simitlerimiz günlük ve tazedir" diyerek yalancı muamelesi gördüm. Diğer siparişim olan omlet ise aynı şekilde lezzetten yoksundu.  Müşteri memnuniyetine verilen değer koca bir "0".  Unutulmasın ki, memnuniyetsiz ayrılan bir müşteri sadece bir seferliğine size para ödemeye mecbur olan, ancak kaybedilmiş ve daha sonrasında sizin  müşteri kaybetmenize katkı sağlayacak olan müşteridir. Bu bilinçten yoksun olan hiçbir işletme REKABET EDEMEZ!...
2
M.... A....
Güzel bir kahvaltı beklentisiyle gitmiştim. Mekan fiziksel olarak güzel ancak nefaset ve servis kalitesi yetersiz.
Siparişini verdiğim simit bayattı. Isıtılmış olması bile bunu gizleyemiyordu. Bunu söylediğimde "hayır simitlerimiz günlük ve tazedir" diyerek yalancı muamelesi gördüm. Diğer siparişim olan omlet ise aynı şekilde lezzetten yoksundu. 
Müşteri memnuniyetine verilen değer koca bir "0".  Unutulmasın ki, memnuniyetsiz ayrılan bir müşteri sadece bir seferliğine size para ödemeye mecbur olan, ancak kaybedilmiş ve daha sonrasında sizin  müşteri kaybetmenize katkı sağlayacak olan müşteridir. Bu bilinçten yoksun olan hiçbir işletme REKABET EDEMEZ!...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım