Yükleniyor...
2.3 Puan
8 Yorum

Mado

Atlantis AVM, Kentkoop Mahallesi, Başkent Bulvarı, No 224, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2565996
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (8)
1
T.... Ö........
Servis inanılmaz yavaş. Menü için bekliyoruz, sipariş vermek için bekliyoruz. Sipariş vermemiz en az yarım saat sürüyor ve siparişlerimiz 40-45 dakikaya yakın bir sürede geliyor. Ankaradaki en kötü Mado.
1
E... T...........
Bize verilen menüden seçtiğimiz şeylerin fiyatının hesap öderken farklı çıkması nedeniyle sebebini sorduğumuzda fiyatların o gün güncellendiğini belirttiler.Hesabı getiren kişi bunu söylerken de pişkin bir şekilde normalmiş gibi belirtmesi ise ayrı bir sinir bozucu durumdu.Fiyat farkı öyle az buz da değildi.Bir daha gitmemeyi düşünüyorum.
4
A.... Ş.....
Güzel ama soğuk bir yer. Pastasını beğenmedik ama sütlü tatlıları güzel, gittiğimiz zaman ki çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydiler, Mado deyince pahalı gibi düşünüyor insan ama öyle abartı bir pahalılığı yok. Resimdeki menüde gösterilen fiyatlar doğru değil yalnız, mesela keşkül 7,5 TL yazıyor ama 11 TL, küçük bir bilgi olsun.
3
F.... F....
Mekanın içi dar bahçe kısmı güzel. Garsonlar gayet ilgili. Yiyeceklere gelirsek kızarmış mantı denedik ilk kez güzeldi. Profiterol normal sınırlarda bir tatlı tek güzel olan şey çayları sanırım....
1
M... Ö.....
5 garson ayakta pisaris bile almaya gelmiyorlar. Ürünlerin çoğu yok ve son derece kötü bir hizmet anlayışı var. Küstah ve terbiyesiz tok satıcı işletme müdürü de çabası. ...
4
B.... B....
Cikolatali cheesecake yedim idare ederdi. cheesecake cikolatasi cok hosuma gitmedi.Ama dondurmasi muhteşem.kesinlikle çok guzel dondurmasini tavsiye ederim .
2
M... P......
Klasik Mado - Menüdeki ürünlerin yarisi yok. Garsonlar tüm masalara geri dönüp, o üründen kalmamis bu olur mu diyip duruyorlar. Iç mekanda agir bir yemek kokusu. Mado'nun ciddi bir kalite artirimina ihtiyaç var. Öte yandan fistikli dondurma da çok güzel.
2
M... P......
Klasik Mado - Menüdeki ürünlerin yarisi yok. Garsonlar tüm masalara geri dönüp, o üründen kalmamis bu olur mu diyip duruyorlar. Iç mekanda agir bir yemek kokusu. Mado'nun ciddi bir kalite artirimina ihtiyaç var.

Öte yandan fistikli dondurma da çok güzel.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım