Yükleniyor...
2.5 Puan
15 Yorum

Kırkfırın

Atlantis AVM, Zemin Kat, Kentkoop Mahallesi, Başkent Bulvarı, No 224, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Fırınlar
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2570740
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (15)
1
E... K.....
Karşılama yapmadıkları gibi siparişte de bizle ilgilenmediler.1 karamel latte 1 tane normal latte söyledik.2 tane normal latte getirmelerinden sonra  değiştirmelerini rica ettik.Fakat siz normal latte söylediniz diyerek bizi tersledi,kahveyi  götürdü.Daha sonra aynı kahveyi geri getirdiler.Hesap kısmında ise ödemeyi kasadan yapsanız  diyerek bizimle ilgilenmediler.Kasada da bekletildik..
1
G...... G......
Bugün başıma gelen olay üzerinden mekan ile ilgili bu yorumu yapma gereği duydum: Sabah saatlerinde kahvaltı için gittiğimiz mekanda servisle ilgili herhangi bir sorun yaşamazken adının Arif olduğunu öğrendiğim şef garson “herhangi bir talebim olmaksızın” “ahlakçı” bir yaklaşımla masamıza gelip şal bıraktı. Önce yanlış getirdiğini düşünüp önemsemedim. Ama sonra gelip hadsizce “beni yanlış anlamadınız umarım” demesiyle asıl niyetinin eteğimden görünen bacaklarımın kapanması olduğunu anladım. Kendisine bunu yapamayacağını söylediğimde “iyi niyetli” olduğunu söyledi. İyi niyet kisvesi altında ahlakçı tutumlara maruz bıraktığı bu durumun benzeri şekilde tekrarlandığını öğrendim. Bir kişinin ahlakçı yargılarını hiç de üzerine vazife olmayan şekilde kadına tahakküm kurmak için kullandığı bu mekanda eminim bu kişinin tavrının bir yaptırımı olduğu açıklanacaktır. Aksi takdirde şef garson olarak bilinen bu kişinin diğer çalışanlar üzerindeki etkisi de şüphesiz sorgulanmalıdır..
4
S.... S......
Çalışanlar ilgili fakat yoğunluktan dolayı yetişemiyorlar. Köy kahvaltısı yedik. Genel olarak iyiydi fakat menemen ve haşlanmış yumurta yerine menemen ve patates kızartması olsa daha güzel olurdu.
1
A........ A........
çok kalabalık olduğu için garsonlar yetersiz kalıyor, sizle ilgilenilmesi için gözlerinin içine bakıyorsunuz resmen. bu kadar kalabalığa da anlam verebilmiş değilim
4
A....... S...........
Kahvaltı için ziyaret ettik. Kahvaltı menüsü normal, kahvaltının yanında gelen menemen tadı güzel değildi. Garson arkadaşlar çayınızı tazelemek için bardak boşaldıkça geliyorlar. Hizmet, lezzet, fiyat normal seviyede.
1
A..... K.......
Menüye hakim olmayan çalışanlar, 20 dakika sipariş vermek için bekletiliyorsun, çağırmadan yanına gelmeyen garsonlar, 20 dakika bekledikten sonra vereceginiz sipariş için beklersiniz demeleri vs. Yemeklerin tadına bakamadan kalktık. Hizmet sıfır.
3
A.... Ş.....
Sadece waffle ını beğendik. Malesef gelen tatlılar menüdeki fotoğrafla alakasızdı. Ortam güzel ama çalan müzik alakasızdı. Genel olarak alakasız bir yer, dışardan ne kadar güzel dursada malesef beğenmedik. İkinci bir şans verdik, yemekleri tatlılarından daha güzelmiş.
3
A.... Ş.....
Sadece waffle ını beğendik. Malesef gelen tatlılar menüdeki fotoğrafla alakasızdı. Ortam güzel ama çalan müzik alakasızdı. Genel olarak alakasız bir yer, dışardan ne kadar güzel dursada malesef beğenmedik.
İkinci bir şans verdik, yemekleri tatlılarından daha güzelmiş.
5
İ...... İ......
Kahvaltıyla başlayan müthiş lezzetler öğlen ve akşam yemekleri arada atıştırmalıklar ayrıca özel gün ve toplantılarınızda olabileceğiniz bir adres yoğun olmasına rağmen servis çok hızlı çalışanlar başarılı üstüne ürünler çok lezzetli dikkat edilince de hijyenin ne kadar ön planda olduğunu görüyorsunuz eee ne diyelim teşekkürlerKIRKFIRIN
5
B...... K.......
Hurafelere inanmayın mekan batıkentin açık ara en iyi mekanı. Hizmet hızlı lezzet top seviyede. Kalite felsefeleri hizmet var olma nedenleri.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım