Yükleniyor...
3.1 Puan
7 Yorum

Edward's Coffee

Atlantis AVM, Yemek Katı, Kentkoop Mahallesi, Başkent Bulvarı, No 224, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 2560166
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (7)
4
B.... B....
Güzel fena bir yer değil . Tercih edilebilir .Ağırlığını ayarlayabilirsiniz. Tavsiye ederim .Ben soğuk kahve içtim .Acı kahveydi.Terasi var.
5
Ç....... G........
istediğimi buldum tek mekan irish coffee için bahçeliye gidiyordum evet biraz sorunlar var ama hizmet sektöründe olbilecek türden bence 10 üzerinden 9 alır tekpuan kırdım şey kaşık çikolatanın olmamsı
4
S.......... S..........
Icecekler basarili. Fiyatlar son 5 yil icinde starbucks'i ekonomik kahveci kategorisine sokmakta cok basarili olan diger yerli/yabanci kahveciler gibi. Garsonlar soguk.
0
E.... G.....
gidiyorsun kendi istedini icemiyor veya yiyemiyorsun kendini bilmez bir kisi ne soylersen su veya bu diyip menuleri kendine yonlendiriyor. monude gosteriyor bunu tavsiye ediyorum diye monu fiyati 9 veya 9.50 kurustu hatirlamiyorum iciyorsun hesap istiyorsun 43.50 kurus hesap geliyor niye deyince icine extra koyduk diyor. gayet niteliksiz ismine yakisan bir davranis degil sadece para kazanma tuzagi yapmislar. dovsen mi sovsen mi belli degil ogrenc bor odurum yani yetkili burayi takip ediyorsan duzelt bu durumu insanlar rahat etsin ve benim paramida iade et hadi bakalim fisim makbuzumda var.
3
M.... S.
swiss chocolate isimli kahvenin hiiic adina benzememesi.. calisanin zorla tatli satmaya calismasi.. pos makinesinin arizali olmasi.. mekani disiplinsiz kiliyo..
2
A...... A.....
Zorla tatli satmalarindan mi, garson kadinin zevkine gore calan igrenc muziklerden mi yoksa kalkana kadar toplanmayan, coplerin dag olusturdugu masadan mi bahsedeyim bilemedim. Bildigin kiraathane havasinda bir kahveci. Yakinda okey oynatirlarsa sasirmam.
4
M... P......
Atlantis AVM'nin kahvecisi - Bu mekan Atlantis AVM'nin yemek katindaki kahveci. Starbucks'a benzese de burada kasadan alisveris yapmiyorsunuz. Oturup isteklerinizi söylüyorsunuz. Lezzetleri standart. Bir ara internetleri yoktu, çalismak için sikintiliydi. Ama sanirim onu da hallettiler.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım