Yükleniyor...
2.7 Puan
11 Yorum

Tavuk Dünyası

Ankamall, Kat 2, Gazi Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No 2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (11)
3
Y...... Y......
Dün uğradık Tavuk pirzola ve Mucidinden tavuk söyledik makarna sosu kalitesizdi bitiremedim tavuk çok pişmişti ama öyle seven biri için iyi patates güzeldi yedik doyduk makarna sosu lezzetlendirilebilir.
4
E... E...
Eskiden Tavuk Dünyası’nın porsiyonlarının daha büyük ve daha lezzetli olmasına karşın Ankamall’deki yerini beğendim. Garsonlar ilgili. Çay ikram.
4
J......... J.........
aslında mekan güzel fakat küçük ve boğucu onun dışında yemeklere bayıldım gerçekten güzeldi fiyatlar fena değil yani yemeğe göre ücret iyi tavsiye edilir
1
A...... K.......
Yanlış gelen sipariş ve salatadan çıkan böcek. Bir tane şefin tavası söyledim 15 dk sonra önüme soslu tavuk geldi. Masalar karışmış hemen yaptırıyoruz dediler acele gerek yok dedim. Yemeğim geldiğinde ise midem bulandı. Salatada böcek vardı!!! Belli ki suya bile tutmamışlar,rezalet. En kısa zamanda gerekli yere şikayetimi bildirecrğim. Lütfen şiddetle uzak durun!!
1
A...... K.......
Yanlış gelen sipariş ve salatadan çıkan böcek.
Bir tane şefin tavası söyledim 15 dk sonra önüme soslu tavuk geldi. Masalar karışmış hemen yaptırıyoruz dediler acele gerek yok dedim. Yemeğim geldiğinde ise midem bulandı. Salatada böcek vardı!!! Belli ki suya bile tutmamışlar,rezalet. En kısa zamanda gerekli yere şikayetimi bildirecrğim. Lütfen şiddetle uzak durun!!
1
Ö...... Ö.......
sabah elimize tutturulan bedava minik kekikler iceri girdiğimizde süresi dolmus diye geri çevrildi bu sekilde müsteri cekmeye çalişiyolarsa çok alçalmışlardır.(bilet üzerinde son gün 31 mayıs yazıyor)
1
E............... E...............
Geçen gün gittim keşke gitmez olaydım, eski tadı kalmamış, garsonlar girer girmez müşteri kapma telaşında, kendi beğenmiş tavuk söyledim, yanık geldi Allah tan garson değiştirdi ama zaman kaybım büyük oldu, kalitesi düşmüş, bir daha gitmem büyük olasılıkla
1
H.... A.....
resimlerden seçip yiyoruz ama o yemekler nerde nasıl yapılıyor yanlışlıkla mutfağa girdim yemin ediyorum pislikten kokudan miğdem bulandı yazıklar olsun o nasıl işletme onasıl ustalık  insan değilmisiniz o pisliğin içinde nasıl çalışıyorsunuz kardeşim. orada çalışanlara soruyorum siz kendi çocuklarınıza yemek yediriyormusunuz orda.
4
A....... A.......
Servis hızı hariç herşey mükemmel domates çorbasına bayıldım hafta içi bile çok yoğun ve iş yapıyor olması kalitesinin özeti çalışan sayısı biraz daha artırılabilir garson kardeşlerimin yükü hafiflemiş olur
5
A.... Ş.....
Bütün menüyü deneyene kadar gideceğiz galiba :D. Tavukları güzel gerçekten ama bence makarnası tek çeşit olmamalı, onada alternatif sunsalar keşke.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım