Yükleniyor...
2.6 Puan
12 Yorum

Şan İskender

Ankamall, Bodrum Kat, Gazi Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No 2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (12)
3
H.... Ö.....
İskender menüsünü denedim ve tam karşısında yer alan HD iskenderden daha lezzetliydi. Ancak Baydöner'in eti daha lezzetli..
2
K.... K....
Tat olarak bekleneni vermeyen İskenderci. Ankamall’daki şubesi genellikle kalabalık. Belki de kendine ait geniş bir alanı olduğu içindir. Hani çok da ümitli değildim. Servis hızlı. Önce bulgur pilavı ve turşu geliyor sofraya. Bulgur pilavı ikram olsa da kupkuru. Sipariş ettiğimiz patlıcanlı iskender lezzet olarak vasat. Patlıcanı bildiğiniz lezzetsiz konserve patlıcanı. Bu nedenle yemeğin bütün tadını alıyor götürüyor. Sipariş verecekseniz patlıcansız verin. Bir tek patates kızartmaları ortalama lezzette. Hadi bari tatlıdan yüzümüz gülsün diyoruz. En faciası o çıkıyor. Herhalde künefe künefe olalı böyle zulüm görmemiştir. Sertleşmiş, içinde peynirin zor bulunduğu, şerbeti eksik, büyük ihtimalle markette satılan hazır künefeyi servis ediyorlar. Bitirilecek gibi değildi. Fiyatlara gelirsek patlıcanlı iskender 27 TL, Patates 7 TL, Ayran 4,5 TL, Künefe 8 TL. Özetle düşük kalite lezzet, orta seviye fiyatlar.
1
H.... Y..........
Burada oğlumla iskender yeme gafletinde bulunduk pişman olduk niye mi; bu işyeri için yapılan yorumları okusaydım gitmezdim, insanlar dürüst yazmış, hizmet puanı sıfır,  ürün nimettir sözümüz üretimi gerçekleştirene, iskender lezzeti yoktu , pilav kuru, turşu çok tuzlu sağlık bozar, işletme 'sıfır' dürüst işe dürüst insana hakkım helal olsun ben burada o cevheri görmedim
4
A... D...
Mekan klasik iskenderci konseptinde çok iyi diyemem ancak muadilleri olan hd ve baydönere göre bence daha iyi turşu, çay ikram İskender etinin lezzeti kötü değil denenebilir fiyatlar ortalama
3
S....... G....
Sıradan bir iskender kebap ve bir hayli küçük porsiyonlar. 1,5 porsiyon sipariş ettik ama 1 porsiyon bile değildi gelen tabak. Bir daha gideceğimi sanmıyorum.
1
P... G....
Kimseye tavsiye etmiyorum özellikle çalışanları tam bir fiyasko insanı nasıl kazıklarım diye gözlerinin içine bakıyorlar ayrıca eğitimsizler hijyen konusunda da sıkıntıları var. Mekan zaten boş insanlar neyin ne oldugunu biliyor ve gitmiyorlar.
2
E... E...
Bugün arkadaşımla gittik mekan güzel görünüyordu fakat çalışanlar tam bi uyuz ikide bir yemek yerken başımıza gelip durdular daha yemeğim bitmemişti devam ediyordum tabağınızı alıyım mı diye bi soruyla karşı karşıya kaldım ve neye uğradığımı şaşırdım böyle rezillik görmedim cidden çalışan kadronun düzenlenmesi terbiye edilmesi gerek olası bi durumda bi daha ayağımı basmam ha yemeğe gelecek olursak iskender yedik dönerleri koca koca kesip getirmişler parçalamaya uğraştık iki saat yanına bulgur pilavı koymuşlar aslında pilav güzel pişmiş amma velakin o da soğuktu turşudan bahsetmezsem ayıp olur plastik gibiydi basmışlar tuzu madem o kadar kötü koyma kardeşim neyse her şeye rağmen yedik ve kalktık umarım bi daha gidersek aynı sorunlarla karşılaşmayız.
1
'...... G......
İskenderi lezzetsiz, yanında ikram gelen bulgur pilavı kupkuru tadı önceki günden kalmış da ısıtılmış gibi. Elma dilim patates kızartmasının bile lezzetsiz çürümüş patateslerin geldiği hatta yanlış servisin geldiği tek yer. Garsonların da sürekli bi şeyler önerdiği hatta önermekle kalmayıp sizin adınıza karar verdiği ilginç bir yer.
3
I...... K......
AVM içerisinde olmasına rağmen konsept olarak gayet güzel bir ortam oluşturulmuş. Çalışanlar güler yüzlü. Ancak lezzetler ne yazık ki başarılı değildi. Iskenderi oldukça fabrikasyon tadında, künefesi ise kuruydu. Tavsiyem alternatifleri tercih ediniz...
4
L..... D..........
Genel anlamıyla başarılı bulduğum bir yer künefe İskender'den daha iyi bence etler biraz daha sıcak gelmeli hizmet olarak Güler yüzlüler
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım