Yükleniyor...
1.9 Puan
15 Yorum

Mado

Ankamall, Giriş Kat, Gazi Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No 2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 5411134
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (15)
1
P..... P.....
Çalışanlar inanılmaz umursamaz ve kaba, sizi zorla mı çalıştırıyorlar ? Bir sipariş veriyoruz 4-5 kez tekrarlamamız gerekiyor, abartmıyorum kalktım en son gidip kendim aldım. Çalışanlara neden yavaş ama 4. söyleyişimiz dediğimizde ise kusura bakmayın yoğunluk var vs gibi bir açıklama yerine “kime söyledin o getirmeyene git şikayet et, bana yeni dedin getiririz” ve bunu insanı azarlar gibi diyor. Susacak değiliz elbette ağzımızın tadı ile yapmak istediğimiz pazar kahvaltımızı buz gibi yapmamıza neden olup üzerine azar mı yiyeceğiz sizden ? Karşılık verince de o ortada görünmeyen bütün çalışanlar bir anda ortaya çıkmaya başladı. Çalışan hanım efendilerden biri gelip “sizi ağırlamak isterim kusura bakmayın” dedi onun dışında çalışanların tamamı gülüp ne yapalım edasında bizimle tartıştı böyle bir rezil ortam ömrümde görmedim. Paramızı veriyoruz keyif yapmaya geliyoruz sizlerin leş suratını çekmek sizden azar yemek için gelmiyoruz! Böyle bir rezillik görmedim. 10 kişi üzerimize yürüdüler, savcılık aracılığı ile kamera görüntülerini alıp o çalışanların tamamını tek tek tek şikayet edeceğim bir emniyet mensubu olarakta bu işin peşini asla bırakmayacağım. Bir de güvenlik çağırıp sizi dışarı attırırız diye tehdit eden bey, çağırın dediğimizde çağıramamanızın sebebi sizin rezilliğinizin kanıtı. Mesleğim gereği haklarımı ve toplumsal kuralları bilen biriyim ve bu yapılan terbiyesizliğin hakkını sonuna kadar arayacağım. Kadınların üzerin yürüyüp bağırmanın bedelini yasal şekilde sonuna kadar o çalışanlar ödeyecektir.
1
K..... Y......
Masaya oturduğunuzda önceki müşterilerden kalan kirli bir masa,dolu bir küllük ile karşılaştık,siparişi verdik kirli masaya bıçağı bırakıp gittiler,rica ettik masayı temizlemeleri için kirli pis bir bezle sildiler ,3 sefer pislik icinde bardak getirdiler her seferinde değiştirdik,temizlik 0
4
M....... M.......
Servis yavaş. Ama bize bakan garson güleryüzlüydü. Mekan çok değil ama büyük. Fakat biraz sıkışık masalar. 3'lü sütlü tabağı aldım güzeldi üç tatlı olmasına rağmen tatlıdan baymıyordu tam miktarında koyulmuştu. Mozaik pasta çok kakaoluydu. Çikolatalı pasta büyüktü porsiyon açısından bu iyiydi. Zaten sunumlara laf yok bol meyve, fındık, sos ve benzeri şeylerle süsleyip getiriyorlar.
1
G... Y.....
Biz arkadaşım ile gittik. Koca bir pasta bitirebilecek kapasitedeyiz. İki küçük pasta istedik ve toplam 4 lokma belki alabildik. Yanında koca şişe su bitirdik yine de kar etmedi. Hem çok tatlı hem de pasta değil de şeker yiyorsunuz gibi. kesinlikle pasta yemenizi tavsiye etmem.
3
Ö...... K....
Menüde kavanozda çilekli pasta diye bir yiyecek var camekanda girerken görüp bunu istedim, görüntüsü güzeldi yiyene kadar
1
E........ E........
Önünüze menü koyuyorlar, menüdekilerin çoğu yok. Börek istedim, sözde ısıtmışlar, içindeki yağları donuktu. Tezgah arkadındaki beylerin hal ve tavırları da cabası. Hiç lüzumu yok kendinizi üzmenin. Gitmeyin daha iyi.
1
E........ E........
Önünüze menü koyuyorlar, menüdekilerin çoğu yok. Börek istedim, sözde ısıtmışlar, içindeki yağları donuktu. Tezgah arkadındaki beylerin hal ve tavırları da cabası. Hiç lüzumu yok kendinizi üzmenin. Gitmeyin daha iyi.
4
B.... B....
Dondurma yedim cok güzeldi . Tavsiye ederim.Ama Garsonlar geç siparis aldılar .Servis sorunu var. Tek sıkıntısı bu onun dışında güzel .Tercih edilebilir .
1
D.... Ç.....
Tavuk pilavı bile yapmayı becerememişler. Servis elemanları laylaylom geziniyo, ilgilenen yok. Burası bitik bir işletme buraya kattiyen gelmeyiniz.
1
D.... Ç.....
Tavuk pilavı bile yapmayı becerememişler. Servis elemanları laylaylom geziniyo, ilgilenen yok. Burası bitik bir işletme buraya kattiyen
gelmeyiniz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım